Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha azt mondod szeretsz akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondod szeretsz akkor fontos az is hogy megadd az ágyban is azt a mennyiségű és minőségű szexet amire én vágyom és nem csak azt várod el hogy te legyél kielégítve és az mellékes hogy én mikor élveztem a szexet utoljára?

Figyelt kérdés
2021. nov. 27. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Ez egyenfuggo. En a korabbi partnereimnel is figyeltem arra, hogy elvezze. A mostani parom az elso, akivel kolcsonosen szerelmesek vagyunk egymasba, es szamomra egyforman fontos mindkettonk elvezete. Hihetetlen orom szamomra, amikor elelvez.
2021. nov. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

nem emlékszem mikor mondtam, hogy szeretlek, szerintem még nem is beszéltünk


de nekem több szexpartnerem volt akiknek SOHA nem mondtam, hogy szeretem mégis odafigyeltem az igényeikre és próbáltam megadni azt amire vágynak, meg nálam az orgazmus is olyan dolog, hogy azért még ha nem is mindig jön össze, azért legyen gyakori a partnernél is


volt aki velem fedezte fel, hogy kétszer is eltud menni egymás után, volt aki meg 7x tudott elmenni (de ez ugye nem az én érdemem főleg, hisz én csak simogattam szex után, ő tudott ennyiszer elmenni)


szerintem ha olyan partnered van aki önző és csak magára figyel, akkor ideje megbeszélned vele a dolgokat és ha nincs változás, akkor váltanod kellene, nem gondolod?

2021. nov. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Nem szeretlek. Szóval csak arra mennék, hogy megdugjalak a saját élvezetemért.
2021. nov. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Egyertelmu.
2021. nov. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Igen.
2021. nov. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!