Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha 2 fiú haverotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha 2 fiú haverotok összemérné előttetek a farkát poénból és látnátok, hogy az egyik jelentősen nagyobb és vastagabb, a másik meg kisebb és vékonyabb, akkor mit gondolnátok?

Figyelt kérdés
2021. nov. 27. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szokásos farokméregetős kérdés. Nem ettől lesz férfi az ember
2021. nov. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%

Azt, hogy hogy az istenbe kerültem én ilyen szituációba?:DD nem szoktak 14 éves barátaim lenni

Bár valószínűleg csak sikítva elfordulnék, mert barátokat nem nézek meztelenül. Kb olyan, mintha apám vagy anyám vetkőzne le előttem. Brrrr. Barátok azok nem férfiak számomra, ezért nem is vagyok képes így nézegetni őket..

2021. nov. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
egyik haverom az kiverte 2 csaj osztálytársa előtt.. nem is értem hogy jutottak el idáig :D ja és asszem általánosban :D
2021. nov. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Huh, nagyon ostoba barátok lehetnek ezek.

Semmit, mégis mit kéne szóljak? Az egyiknek nagyobb, c'est la vie. Mivel nem a párom, ugyanúgy nem fog kelleni, szóval ismételten: mit kéne szóljak? Ahhoz se szólok semmit, ha egy lánynak nagyobb vagy kisebb a melle.

2021. nov. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondolnék? A farkukról semmit. Ellenben azt, hogy idióták.
2021. nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem történne ilyen szituáció,amugy semmit nem gondolnék.
2021. nov. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért csinálják ezt előttem?


Amúgy ezen kívül nem gondolnék semmit. Mindenkié más - a nagyobb szerszámú meg kitörölheti vele, ha nem tudja használni.

2021. nov. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kit érdekel hogy két hülye méregeti a farkát? Felőlem le is szophatják egymást csak ne előttem csinálják.
2021. nov. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Melegek!
2021. nov. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!