Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, ti mennyire vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti mennyire vagytok nyitottak az alábbiakra szex közben?

Figyelt kérdés

-szopás álló rúzs/smink

-choker

-nyakörv + póráz

-fűző

-combfixes harisnya + harisnyakötő

-magassarkú vagy combcsizma

-komplett beöltözés vagy cosplay

-vibrátor/dildó használat

-anál plug

-szembekötés

-kötözés

-orgazmuskontroll


2021. nov. 28. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
1,3,8,9 es 10 rendszeres resze a szexualis eletunknek. Az orgazmuskontroll nagyon ritka.
2021. nov. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

1. Sose kérték, de benne lennék néha, ha erre vágyna

2. Sose kérték, de benne lennék néha, ha erre vágyna

3. Nem, ez megalázó, nem tetszik

4. Belefér

5. Szoktam hordani, vagy éppen hosszú zoknit (csak esztétikai, a lábfétisről szó sincs)

6. Belefér

7. Nekem nagyon idegen, nem lenne túl komfortos

8. Néha használjuk

9. Néha használjuk

10. Izgalmas, szoktuk csinálni

11. Néha szoktuk csinálni, de nem ilyen extrém pózokban

12. Szintén izgalmas, sok gyakorlást igényel

2021. nov. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Az anal plug es a nyakörv kivételével a többi jöhetne néha
2021. nov. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Nyakörv nem a többi mehet
2021. nov. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Remélem, nem probléma, ha néhány dolognál ugyanazt írtam, de mivel ugyanúgy állok hozzájuk, nem tudtam volna mást írni.


"szopás álló rúzs/smink"

Nem szoktam rúzst használni, szóval ha beszerez egyet nekem, akkor mehet. Néha-néha megtenném, de biztosan nem lenne állandó elem.


"choker"

A kedvéért vennék fel ilyen nyakláncot (nem állandóan), de maga a fojtogatás cseppet sem vonz.


"nyakörv + póráz"

Huh, még anonim módon is kínos beismerni, de mindkettőt használtuk már egymáson, és elég izgató, de kell hozzá egy bizonyos hangulat mindkettőnk részéről.


"fűző"

Ha vesz nekem egyet, akkor megpróbálhatjuk egyszer legalább, aztán meglátjuk mennyire jön be.


"combfixes harisnya + harisnyakötő"

Volt már, semmi extra. Néha lehet róla szó, de mint állandó elem nem.


"magassarkú vagy combcsizma"

Ha vesz nekem egyet, akkor megpróbálhatjuk egyszer legalább, aztán meglátjuk mennyire jön be.


"komplett beöltözés vagy cosplay"

Gyakran szerepjátékozunk, de az esetek nagy részében jelmez nélkül (a legtöbb nehezen kivitelezhető lenne, ha a hitelességre mennénk). Az adott szereptől függene a dolog.


"vibrátor/dildó használat"

Ha ritkán előkerül, akkor benne vagyok, de nem különösebb igényem, hogy részei legyenek a szexnek.


"anál plug"

Belém nem, belé mehet, ha szeretné.


"szembekötés"

Mindketten csináltuk már a másiknak, jöhet, de személy szerint ritkán van hozzá hangulatom.


"kötözés"

Mindketten csináltuk már a másiknak, jöhet, de személy szerint ritkán van hozzá hangulatom.


"orgazmuskontroll"

Mindketten csináltuk már a másiknak, jöhet, de személy szerint ritkán van hozzá hangulatom.

2021. nov. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális és tartalmas válaszokat lányok!

Eláruljátok a korotokat és hogy mióta vagytok a párotokkal?

2021. nov. 28. 21:58
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Én huszonhat éves vagyok, a párom huszonnyolc, már négy éve vagyunk együtt. A fentiek mindegyikét (már ami volt már) vele éltem meg.

(#5)

2021. nov. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Ez így sorba mind jöhet. N
2021. nov. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontozott le szinte mindenkit, de annak üzenem: szánalmas vagy. Ha nem tudsz hozzájárulni a kérdéshez akkor ne anonim legyél nagy fiú/lány..
2021. nov. 28. 22:19
 10/11 anonim ***** válasza:
A choker, nyakörv/póráz kivételével mindegyik jöhet (nyilván olyan emberrel, akivel 100% megbízunk egymásban). Anal plug inkább ritkábban, de ésszerű keretek között az is rendben van. 24/N
2021. nov. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!