Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan futár, postás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan futár, postás stb, akinek volt kalandja a munkája során? Vagy ez is egy olyan fantázia ami soha nem történik meg a valóságban?

Figyelt kérdés
2021. nov. 29. 07:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mire gondolsz, de a legutóbbi UPC-s rendelésemet egy olyan csinos nő hozta ki, hogy legszívesebben ott helyben belekeveredtem volna vele egy kalandba. Sajnos nem láttam rajta, hogy az érzés kölcsönös lenne.

F

2021. nov. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Munka közben mindenféle "kalandozás" kizárt! Rövid flört esetleg, de a folytatás az lehet bizonytalan is...
2021. nov. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyat láttam, hogy meztelenül nyitnak ajtót. Nők, és férfiak is.
2021. nov. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pizzafutárként sokszor megélem, de sajnos többségében el kell utasítsam.
2021. nov. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csinos nő vagyok, ráadásul mikor jobb idő volt, előfordult, hogy köntösben mentem ki vagy törölközőben. Most télen max olyan volt, hogy vizes hajjal mentem:D de én még soha egy futáron nem láttam, hogy leállt volna kicsit beszélni, flörtölni. Szerintem rohadtul sietnek mindig:D egyszer volt hogy épp nem voltam otthon, mert korábban jött és felhívtam, hogy mikor jön vissza. Erre mondta, hogy kb fél óra, addig még van 150 címe. 150!!!:DDD fogalmam nibcs hogy csinálják, de így már értem hogy miért sietnek szegények.
2021. nov. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is említették többen, munka közben egyszerűen nincs idő rá. Vagy akinek van, az nem tudom, hogyan csinálja. Olyan van esetleg, hogy elérhetőséget cseréltek, vagy munka után visszatérsz egy címre, és akkor történik több is...
2021. nov. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pizza tricksters video Aspen Martin, és Destiny Moody, erre keressetek rá!
2021. nov. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!