Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az öntudatos, büszke nők hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az öntudatos, büszke nők hogy élik meg, hogy amikor szopnak, azt a férfiak többsége a nő behódolásaként éli meg?

Figyelt kérdés

2021. dec. 2. 01:30
A kérdező szavazást indított:
Annyira zavar a tudat, hogy én épp ezért nem is szopok
Nagyon zavar a tudat, így csak muszájból csinálom, ha nem kerülhető el
Kicsit néha zavar a tudat, de túlteszem magam rajta, félreteszem a büszkeségem erre az időre
Nem zavar, inkabb izgat, hogy most végre úgy érzi a férfi, hogy behódoltatott
Szerintem a szopást nem is tekintik a férfiak behódolásnak
39 szavazat
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
71%

Nem behódolás. Örömszerzés


28/F

2021. dec. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
32%
Volt szerencsém egy ilyen feminim puncihoz. Persze csak addig tartott nála amíg össze nem ismerkedett egy számára domináns férfival. Azóta gondolom ki sem veszi a szájából.
2021. dec. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen férfivel nem jövök össze🤷🏻‍♀️
2021. dec. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
78%
Számomra nőként nem jelent behódolást, pont hogy én irányítok! Ha elvárás/kötelesség lenne, nem csinálnám, a partnereim sem behódolást láttak benne.
2021. dec. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

“Számomra nőként nem jelent behódolást, pont hogy én irányítok!”


Az lehet, hogy te így érzed, de ha ez lenne az általános, akkor az lenne szleng a másik fél legyőzésére, hogy “jól leszoptam a kis csicskát”.


Ehelyett valamiért mégiscsak az a mondás ilyenkor, hogy “jól leszopattam a kis verebet”.


Ne csapjátok be magatokat, higgyétek el nekem, hogy a férfiak döntő többsége a nő legyőzéseként, behódoltatásaként éli meg, ha a nő letérdel elé és leszopja.

2021. dec. 2. 02:20
 6/43 anonim ***** válasza:
76%
Szexben miért kellene a másikat legyőzni? Szerintem nőt nem láttál közelről, ha így gondolkodsz.
2021. dec. 2. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem se volt még nővel. Nem csak úgy lehet szopni, hogy a nő letérdel és mindenképp a ffi irányít.
2021. dec. 2. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem a kérdező még nem volt nővel. Az orális szex számomra örömszerzésről szól, nem arról, hogy "legyőzzem" a partnerem. És nem tekintem behódolásnak sem, csupán élvezem, ami történik.


23/F

2021. dec. 2. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
91%

"Ne csapjátok be magatokat, higgyétek el nekem, hogy a férfiak döntő többsége a nő legyőzéseként, behódoltatásaként éli meg, ha a nő letérdel elé és leszopja."


A te dolgod,hogy a férfi és nö közti viszonyt ,a szexet a hastinsi csataként,vagy doberdói utközetként,állandó harcként, játszmäzäsok meg trükkök sorozatakén fogod fel.


Én nem így látom ferfiként.


Nem kell nekem semmit legyözni én nem harcolok pajti!!

Inkább dugunk egymás örömére mindenféle belemagyarázások nélkül.

2021. dec. 2. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
39%

Lehet azt is csinálni, hogy a domináns nő először eljátszadozik a férfi f*val (t*nrúgdalja), majd utána a löttyedt f*t próbálja életrekelteni.

Így az öntudatosság, és a dominancia is megjelenik.

2021. dec. 2. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!