Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az öntudatos, büszke nők hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az öntudatos, büszke nők hogy élik meg, hogy amikor szopnak, azt a férfiak többsége a nő behódolásaként éli meg?

Figyelt kérdés

2021. dec. 2. 01:30
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
93%
A frusztrált 30 éves szűz mama kedvencei gondolják ezt
2021. dec. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
78%
Ferfiként: megvan a helye, ideje és a módja a dominanciának, az egyenrangúságnak és az alázatnak is. Érdemes mindent kipróbálni, hogy az ember megismerje a valódi vágyait, önmagát. Ha egy nőt taszít ha alárendeltnek érzi magát akkor vele úgy kell viselkedni, hogy ő is jólérezze magát. Nem az a lényeg, hogy domináns vagy alárendelődő vagy, hanem, hogy másik féllel kiegészítsétek egymást
2021. dec. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
93%
Szexben szeretem az alárendelt szerepet. Ha így éli meg a pasi nem zavar de az élet egyéb területein egyenrangú félként kezeljen
2021. dec. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
42%
13# ez gyakori... Jól gondolom, hogy akkor érzed igazán, hogy akar, kíván téged amikor képes rá, hogy el is vegye?
2021. dec. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
14 # van benne valami bár kicsit le van sarkítva.
2021. dec. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

Férfitársaim, értem én, hogy a nőknek azt hangoztatjátok hogy ugyan már, ez csak egy ugyanolyan módja az örömszerzésnek, mint a többi, de egymás között, valljuk be, úgy tekintünk arra, ha az adott nő leszopott minket / le lett szopatva, hogy a nő behódolt nekünk. A szopás ennek a szimbóluma.


Nők, most nem az a kérdés, hogy ti ezt így élitek-e meg, hanem az, hogy mit szóltok ahhoz, hogy a férfiak nagy többsége így éli meg.

2021. dec. 2. 08:40
 17/43 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező te ne akard már jobban tudni helyettem, és ne akard rámtukmálni a saját véleményedet.


28/F

2021. dec. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
82%

16#

"A férfiak nagy többsége.."


Te amúgy ott szoktál lenni mindenkinél és statisztikákat készítesz,hogy éli meg?Majd elemzed a világon az összes ferfi élményeit?

Bexarás hogy tényként közölsz valamit,amit esetleg te vagy néhany cimborád vél látni.


Legalabb írtad volna hogy "azokhoz a férfiakhoz mit szólnak a nők,akik így elik meg.. "

2021. dec. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező

Férfiként írom: te göykér vagy.

Eszembe se jutott leuralni az asszonyt. Nem azért vagyok vele, hogy uralkodjak fölötte vagy leigázzam vagy behódoltassam. Ha ezt akarnám, kutyám lenne, nem feleségem.



Elfogadom, hogy te ilyen agresszív göykér vagy, de ne feltételezd, hogy mások is azok.

2021. dec. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
82%
Az orális szex inkább bizalmi dolog. A legsebezhetőbb részedet adod a másik szájába/kezébe. Ha már a harchoz hasonlítod, akkor itt te vagy kiszolgáltatott helyzetben, hiszen a nőnek csak egy mozdulat lenne és véged.
2021. dec. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!