Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az öntudatos, büszke nők hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az öntudatos, büszke nők hogy élik meg, hogy amikor szopnak, azt a férfiak többsége a nő behódolásaként éli meg?

Figyelt kérdés

2021. dec. 2. 01:30
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
43%

A barátommal nem különböző emberek véleményére adunk, hanem a saját magunkéra. Linkelhetsz ezer cikket, a mi életünkre nem lesz hatással és a hozzáállásunkon sem fog változtatni.


Mi a szexben (is) egyenlő felek vagyunk, legfeljebb szerepjáték során nem, ahogyan előttem is írta valaki, de ott is mindig váltogatjuk, hogy ki a domináns fél.


Nem érzem úgy, hogy legyőzött lennék, amikor leszopom, hiszen azért szopom le, mert én is szeretném. Már csak azért sem, mert ilyenkor lehet legjobban húzni egy férfi agyát, hiszen mi irányítjuk leginkább ilyenkor az élvezetét. Ugyanígy a páromat se érzem legyőzöttnek, amikor kinyal. Arra gondolok, hogy "uramisten, de fantasztikus érzés ez, örök hálám, amiért megadod ezt nekem".


A kérdés kedvéért ráírtam pár férfi haveromra (igen csak meglepődtek a kérdésen), bemásolom, hogy miket válaszoltak, akik már látták és visszaírtak:

"Eh, no. It's like exchanging, she gives me, I give her. Why do you ask? :D"

"Hey, No, trust me. Okay I'll sound sappy, but when Liv blows me all I think is "Oh God, this girl chooses me to do it for me, she wants me to feel good" or something. I imagine you are the same, 'cuz most people are like this, when in love."

"Szia. Rohadtul nem. :D Inkább örülök neki, hogy szeret örömet okozni nekem, amit meg nyilván viszonozok neki, vagy már előtte volt valami, érted. Kinga ki is dobna, ha ez lenne a szexuális életünk, hidd el nekem."


Biztos vannak olyanok, akikről elmondható az, ahogyan te és a linkelt vélemények gondolkoznak a dologról. Viszont fogadd el, hogy sokaknál nem ez az általános és hogy mások mindent másképp élnek meg.

26/N

2021. dec. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
90%

Aha. Mondhat akármilyen szexológus akármit, ha én egyszer nem azt érzem, akkor nem azt érzem:D

Hadd ne mondja már meg valami random csóka, hogy én mit érzek amikor szopnak:D Az, hogy más mit érez, azt megmondja más.


Az meg, hogy úgy tekintesz a válaszokra, mint hogy van ami a te álláspontodat erősíti, és van a hazugság, az nonszensz. Minek teszel fel kérdést, ha nem fogadod el a váalszokat?


F27

2021. dec. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
60%

Azt gondolom, hogy kicsi hal a pocsolyában érzi magát nagynak és nem az óceánban - nem vonom kétségbe a statisztikákat, de attól hogy az amerikaiak több mint 90%-a átlag feletti vezetőnek gondolja magát attól nem lesz átlag feletti vezető.

Szóval arra akarok kilyukadni, hogy ez a gondolkodás többet mond el az érintett férfiakról mint a nőkről általánosságban, és a férfiakra nézve több negatív okozatot és következményt látok mint a nőkre nézve.

Bár hozzá kell tennem, hogy büszkének nem tartom magam.

2021. dec. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!