Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire véljem, hogy a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem, hogy a párom egyik napról a másikra elkezdett segédeszközöket vásárolni szexhez?

Figyelt kérdés
Jól működik a szex, sosem volt semmi baj. Nyitott vagyok az új dolgokra, csak nem értem a hirtelen megnyílást. Hat hónapja vagyunk együtt. Szerintetek van okom aggódni, vagy csak lazuljak el és örüljek, hogy velem akar kipróbálni új dolgokat? 23/L

2021. dec. 2. 02:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%
Sose baj egy kis plusz öröm,újítás.Nem a középkorban élünk😉
2021. dec. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
31%
Lehet saját maga játszik a segédeszközökkel csak te nem tudsz róla!
2021. dec. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
87%
Kedves utolsó válaszoló!Azzal sincs szerintem semmi gond.Nekünk is van pár játékszer.Van amit közösen élvezünk,de van amit csak egyedül😉
2021. dec. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
89%

Mi is így kezdtük😁

Nincs ezen semmi meglepő, párokat ez is izgatja és örülj neki veled akarja kipróbálni. Bár nem írtad miket szerzett be. Nálunk párom kötözős és selyem mániás, de bilincseket is használunk, beöltözött játékokat is. Szerintem irtó jól fel lehet dobni a szexet ilyen extrémebb játékokkal pl vibri is jól tud jönni harmadik félként. Ne félj az új dolgoktól, ami nem jön be azt majd hanyagoljátok😊

27n

2021. dec. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
12%
Ki akarja tágítani a rektumodat és a vulvádat.
2021. dec. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
91%
szerintem csak új hóbort és nagyon szeretné kipróbálni. Én is imádok játékokat használni és nálam is volt, hogy elszaladt a ló, mert mindent ki akartam próbálni
2021. dec. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
89%
Lehet hogy korabban is izgattak ezek a dolgok, csak nem akart "letamadni" vele. Szerintem probald meg elvezni a helyzetet!
2021. dec. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonymousreview60 ***** válasza:
76%
A párod nem téged ún, hanem kiváncsi. Előtted fel meri ezt vállalni. Ez pozitívum. Magadat is jobban kiismered, és őt is, ha játszotok.
2021. dec. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
örülj neki. sokan meg nem hajlandők használni.
2021. dec. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Miket vett például?
2021. dec. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!