Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha épp nincs olyan fiú aki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha épp nincs olyan fiú aki a barátod lenne akkor bele mész olyan kapcsolatba is ahol a szex a fő cél?

Figyelt kérdés
Egy olyan lány aki szép, bátor, bevállalós ő akkor is szexel ha épp nincs normális kapcsolata?
2021. dec. 6. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Frászt.
2021. dec. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Viszont szexre se olyan egyszerű partnert találni, mint ahogy hiszed. Emiatt pedig nem törvényszerű, hogy akkor is szexelek, amikor szingli vagyok. Pl most kb egy éve vagyok szingli és 8 hónapja nem szexeltem. És nem azért, mert ne akarnék. Mondjuk a többség nem válogatja meg annyira a szexpartnereit, mint én, tehát nálam valamivel hamarabb találnak pasit. Legalábbis amennyire én látom.
2021. dec. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt rá példa
2021. dec. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha mindig a normálisakra vártam volna, még szűz lennék.
2021. dec. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Persze

Szex alap szükségletek közé tartozik xd


Addig szexelj amíg élsz es éld ki, meg minden vágyad...

2021. dec. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Igen, én ilyen vagyok

Nincs ebben semmi rossz, attól még mindannyiunknak vannak szuksegleteink

2021. dec. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen
2021. dec. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!