Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ilyenkor ezt ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ilyenkor ezt ti hogy értitek?

Figyelt kérdés

Felkeresett egy ismerősöm (akivel régebben a szexet terveztük) h majd találkozhatnánk.. Múltkor feljött hozzám akkor nem akart szexelni, de most mindig írja h fussunk össze.

Annyit írt h megakar dugni, és h hogyan, de én erre azt mondtam h nem lehet (mikor azt írtam h igen akkor túl könnyelművé vált, és asszem van valakije is) és kitalálta h csak feldug vmit a fenekembe és h annyi nekem is beleférne.

Akkor tényleg nem akar szexet, vagy csak a kedvemet akarja meghozzni hozzá?


2021. dec. 7. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak retardált
2021. dec. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem először keress fel egy pszichológust.
2021. dec. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivvvan? XD
2021. dec. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#1

Meglehet :D


Amúgy én 24 a pasi 31 éves

2021. dec. 7. 17:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem áll neki a péló ezért akar mást dugni a púzódba. Ha normálisan menne neki a szex akkor meg is akarna dugni. Keress inkább olyan pasit aki nem teljesen idióta, nem kamuzik és teljesíteni is tud.
2021. dec. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

És mielőtt jönnétek azzal h ez kamu akkor mondanám h tényleg nem az.

Csak nem tudom hova tenni a srác viselkedését. H egyszer megdugna utána meg már nem erőlteti

2021. dec. 7. 17:37
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 segítek: egyszer SEM dugna meg, a múltkor ott volt a lehetősége rá de nem élt vele. A pasinak vagy nem áll fel, vagy szégyelli amije van, a hátsódba dugott tárgy nála a pótcselekvés, a szexuális tartalom. Le se fogja venni a gatyáját.
2021. dec. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez neked simán belefér, hogy csak úgy valaki felmegy hozzád megdugni és megy tovább? Sőt! Te simán dugatnád magad, de most morcos vagy, mert a másiknak éppen mást kell dugnia!?

Majd Te is sorra kerülsz, ha éppen ráér. Ha nem, akkor várj tovább, ameddig majd arra jár ráérős idejében.

2021. dec. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várogatnék rá. Meg se tudna dugni.
2021. dec. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tehát az a terv, hogy felmegy és feldug valamit a s@ggedbe és hazamegy? Ezért kár felmennie
2021. dec. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!