Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Ha egy lakatlan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ha egy lakatlan szigeten ragadnátok kettesben egy olyan férfival akihez nem vonzódtok, mennyi idő után lenne szex?

Figyelt kérdés

Olyan pasira gondoljatok, aki nem kifejezetten taszító, de normális körülmények között biztos hogy nem szexelnétek vele, mert pont azalatt az szint alatt van.


Férfiak Ti légyszíves most me szavazzatok!


Előre is köszi!



2021. dec. 10. 12:10
A kérdező szavazást indított:
Az első pár napban már lenne szex
Várnék pár hetet, hátha haza jutunk, csak utána lenne szex
Több hónapnak kéne eltelnie, ahhoz hogy legyen szex
Csak akkor lenne szex, hogyha biztos lennék benne, hogy sosem jutunk haza
Semmilyen esetre sem lenne szex egy ilyen pasival
Egyéb, leírom
40 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
71%
Ha egy lakatlan szigeten ragadnék a legkisebb gondom is nagyobb lenne ennél.
2021. dec. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
61%
Ha nem vonz,bizony,hogy nem lenne. Simán megoldom magamnak.
2021. dec. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
40%
1,2- nem 2 napról beszelünk, egy eletről, tudjátok ösztönök🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. dec. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
57%
Akkor sem. Ha nem vonzó számomra,teljesen érdektelen. Ja és nem vagyok ösztönlény.
2021. dec. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
39%
Dehigy nem, pár év, akár 10-15 után arra jutnál, hogy neked gyereket kell nemzened, hogy fennmaradjon a faj, én se fekszek le minden sarkon vapakivel, de attól még tudom, hogy nem bírnám ki mondjuk ha holnaptól életem végéig egy szigeten lenék egy pasival, és nem lenne szexuális kapcsolat
2021. dec. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem meg pont, hogy olyan bizonytalan helyzetben nem lenne “ösztönszerű”, sem logikus gyereket nemzeni. Mi van, ha belehalok a gyerekkel együtt a szülésbe orvos és kórházi ellátás nélkül? Bocs, de ennyit nem ér meg egy kis szex egy számomra nem vonzó emberrel egy lakatlan szigeten.
2021. dec. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
78%
Ez rengeteg mindentől függ... Attól is hogy van-e párja az adott nőnek, s attól is hogy mennyire van kilátásban a megmenekülés, a sziget rabságából történő kikerülés esélye. Ja és hogy mennyire nyomasztja a stressz, hogy mikor jut már haza (nem éppen libidónövelő tényező).
2021. dec. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ez úgy működne,hogy először nem szimpatikus.


Aztán telnek múlnak a napok. A férfi élelmet szerez, talál egy barlangot amit a nő otthonossá tehet. Szépen lassan kialakul a " csak egymásra számíthatunk " érzés és ez már egy lelki kötődés kezdete. Innen már csak idő kérdése!

2021. dec. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

#6.


A petting, kölcsönös orális szex, stb. is szexnek minősül.


A másik, hogy mivel ez egy elméleti kérdés, ezért elméletben lehetne náluk egy évre elég óvszer is…

Ha pl. repülőgép szerencsétlenség miatt vannak ott ahol és minden más utas meghalt, akkor az összes bőrönd tartalma az övék…


Meg a fogamzásgátlásnak sok módja van, nem kell hozzá feltétlenül óvszer.

2021. dec. 10. 14:01
 10/27 A kérdező kommentje:

“ Ha egy lakatlan szigeten ragadnék a legkisebb gondom is nagyobb lenne ennél. “


Például mi?


Ha szerencséd van és úgy alakul, akkor lehetnek könyvek szórakozás gyanánt…

Mást nem nagyon tudok elképzelni.

2021. dec. 10. 14:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!