Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házasságban élők is szoktak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élők is szoktak itt, a szexualitás kategóriában privátban beszélgetni?

Figyelt kérdés

Aki házassága mellett beszélget, ki miért teszi?


(nem beszélgetőpartnert keresek, csak érdeklődök)



2021. dec. 14. 14:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Bár én nem vagyok házas, de már több nős férfi írt rám itt.

Némelyek csak beszélgetni szerettek volna, de olyan is volt, aki kalandot keresett.

2021. dec. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam beszélgetni, néha csak jólesik mert vagyok annyira intelligens, néha pedig jó lenne egy szerető (nyilván mert nem kapom meg otthon). Viszont itt azért vagyok, hogy a gyermekeim korú embereknek segítsek, tehát nem keresési szándékkal.
2021. dec. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
#2 Vannak itt egyáltalán valós kérdések, amik által segíthetsz?
2021. dec. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%

3#: Szokott, igen.

Sajnos ritka, így a maradékhoz vagy hozzászólok és kihozok belőle valamilyen beleképzelt szituációt, vagy trollkodok egyet :D

2021. dec. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%

Nem függetlenként persze ritkan de szoktam ! Jó lenne egy nővel megosztani gondolatainkat,fantáziánkat !

40+ ff.

2021. dec. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, pasiként szoktam 😀
2021. dec. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, attol meg nincs az hogy csond van a szexualis temakrol N
2021. dec. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szoktam. BESZÉLGETNI. Nem sexchatelni. N
2021. dec. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulnak rövidebb üzenetváltások. Mindössze időtöltés.

Vagy nagyritkán valós tanácskéréssel írnak.

Aztán van hogy becsúszik egy-egy hosszabbra, tartósabbra sikerülő levelezés is. De ez is minden cél nélküli.


n

2021. dec. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Á.Zoli ***** válasza:
100%

Általában nem privátban, de szoktam segítő szándékkal válaszolni és általában csak akkor, ha többet tudok a dologról, mint a választ kereső.


Ritkán, kényesebb, diszkrétebb kérdésekre nem itt adok választ, hanem privátban elküldöm, de nem feltétlen akarok további kontaktot, csak nem akarom közszemlére bocsátani...

Olyan volt már, hogy a válaszom után nekem írtak privátot, én meg szívesen válaszoltam, amikor időm engedte, amíg el nem fogyott a téma...


Talán ez lenne a normális használata az oldalnak :-)

2021. dec. 16. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!