Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok igaz az hogy a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok igaz az hogy a legtöbb fiú csak szex miatt akar ismerkedni veled?

Figyelt kérdés
Olyan fiút mennyire nehéz találnod aki kapcsolatot szeretne és nem várja el második randin a szexet és min 1 évig együtt tudsz vele lenni?
2021. dec. 23. 20:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb igen.
2021. dec. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Örülök ha a második randiig eljutunk. Ma már alig van normális fiú, a legtöbb mikor még nem is találkoztunk meztelen képet akar, nálam az egyből bukott... És rengeteg ilyen van, pár hétig nem lehet uralkodni magukon?
2021. dec. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Vegyes, van aki csak szexet akar valaki kapcsolatot.
2021. dec. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én anno azt hittem, teljesen aszexuális vagyok. (Aztán kiderült, hogy demiszexuális)


Párom úgy is elfogadott volna még mielőtt összejöttünk, mert ő tényleg a lényemet szereti, nem csak a testem.


Facsén sokszor rámírnak, mivel nincs kint a kapcsolati státuszom. Én az elején mindig kedvesen leírom, hogy "bocsi, nem ismerkedem", hogy ne húzzuk egymás idejét. Aztán persze mindig nyomulnak, hogy "párodnak nem kell tudnia", "amúgy itt a farkam", "frigid rbanc" és hasonlók.

2021. dec. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos.

Nekem is nagyon sok fiú írt, hogy mennyire szép vagyok stb...

Aztán később (30 perc beszélgetés) után valahogy mindig, mindegyik felhozta a szex témát.

Utána ki jelentette az összes pasi, hogy "kedves vagy, aranyos vagy, de nekem nem kell kapcsolat, csak sz*x. Nincs időm egy kapcsolatra, magamra kell koncentrálnom."

Szóval igen, manapság nehéz olyat találni, aki normális veled, és csak akkor hozza elő ezt a témát, ha én is akarom.


16év-lány

2021. dec. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
1-1 vàlasz után jönnek a privátok ahol először csak "beszélgetnének" aztán 10 perc múlva màr a maszturbálási szokásaim, a mellméretem és a punciszőröm után érdeklődnek. Élőben kicsit jobb a helyzet talàn
2021. dec. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Tulnyomo reszt nalam is csak a baszni akarok vannak, en mar le is mondtam a normalis parkapcsolatrol, ugy vagyok vele ha ugy kell lennie majd jon olyan akivel lehet egy normalis kapcsolat is

Addig meg elvezem az eletem, mert egyszer vagyok fiatal, kar lenne kihagyni par jo szexet

Bar alapbol baratsag extrakkalt keresek, meg olyanban is van reszem, szoval nem panaszkodok

18/L

2021. dec. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy ezek az ösztönlények érnek-e el ezzel a viselkedéssel sikereket, de én is megbaszhatom magamat. Soha nem kértem képet, mások szerint intelligens vagyok, de vagy első találkozáskor dugni akartak eddig akikkel dolgom volt vagy második randi-ig már el sem juttam a normálisabbnak tűnő lányoknál.
2021. dec. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

En most tudtam meg mit jelent a demiszexualis szo:


Demisexual people only feel sexually attracted to someone when they have an emotional bond with the person. They can be gay, straight, bisexual, or pansexual, and may have any gender identity. The prefix “demi” means half — which can refer to being halfway between sexual and asexual

2021. dec. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze sok ilyen van, de ezt hamar le lehet szűrni, nem jut el a dolog kapcsolatig. Sokmindennek passzolnia kell, hogy két ember hosszútávon együtt legyen. És én pl a harmadik találkozáskor szexeltem a párommal, és 3 éve vagyunk együtt. Szóval nem igazán értek egyet azzal, hogy minél tovább húzod, annál komolyabb, ez egy tévhit. A jó kapcsolat egyik alapja a jó szex, nekem pont az lenne komolytalan, ha hónapokig húzná. Ha vonzó, akkor kívánom, abból pedig szex lesz. Szóval ne ehhez mérd a kapcsolat hosszát.
2021. dec. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!