Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nagy magas fitnesz csajokhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagy magas fitnesz csajokhoz ekkora bráner kell?

Figyelt kérdés

Követek instán egy 37 éves nőt aki 177 cm magas kb 63 kg és hatalmas combjai vannak, nagy feneke. Nagyon fullos. Van pasija is, de kitette instasztoriba a dobozzát, hogy 23 cm-es műdákót kapott a csávójától :O


Hát ránézésre simán bele is ül szerintem, de a kis nőkhöz is ekkora szerszám kell?



2021. dec. 25. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Rettento sok osszefugges azok kozott amit leirtal. Egyebkent nem tudom tudtad-e, de nem sok no nyomja be teljesen a mudakot.
2021. dec. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Mi a neve instán?😍
2021. dec. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

0.0 összefüggés van a kettő között. Egy sportos, magas nő is lehet olyan szűk, hogy egy átlagos 14-15-össel is igen óvatosan kell bánni közben. A vázizomzat nem változtatja meg a hüvelyt.

Egyébként meg aki ennyire instapitcha és ennyire a külvilágnak él, szándékosan provokál a szexualitással, netr.banckodik az szerinted mekkora műdákót fog kirakni, 12 cm-set? Ez egy, a külvilágnak szóló showelem semmi köze nincs ahhoz mekkora méretet szeret valójában.

Ja és műbrokiból eleve nagyobbat veszel mint a hüvely maximális hossza, mert ugyebár meg is kell fogni valahol, nem egy fél cm-s peremen akarod szorongatni.

2021. dec. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Ebben lehet valami. Anno 175magas sportoló csaj úgy verette rám magát kutyapózban hogy konkrétan szétverte a hasam a seggével. 19hosszú a farkam
2021. dec. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen. Biztos vannak eltérések, de általában nagyobb termetű csajoknak a hüvelye is hosszabb és ezért könnyebben benyelik a nagy brokit.


Nekem 17 cm a farkam, ami nem egy hű de nagy, de azért nem is kicsi. Általában ezt vettem észre, hogy amikor kicsi, alacsony nőkkel szexelek, akkor sokuknak már fáj ha tövig raknám, vagy lassan és óvatosan kell addig eljutni szex közben, hogy tövig rakhatom. De szexeltem már 175-180 feletti csajokkal is, na ők simán benyelték a farkam erőlködés nélkül.

2021. dec. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
29%
Jellemzően 18-20 cm, és mégfontosabb, vastag is legyen. Az ilyeneknek olyan igényei vannak, hogy nem is élvezet már a szex. Egy ilyen jobb kondiban lévő csajt 1 órát kell döngetned egyhuzamban minimum.
2021. dec. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!