Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Figyelem hölgyeim kényes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Figyelem hölgyeim kényes téma, de engem érdekel! Előfordul, hogy a hajatokba megy a sperma? Valamint van olyan, aki egyenesen engedi is? esett már meg a beleegyezésetekkel? Ilyenkor ki, hogy reagál, hogy álltok ehhez a témához?

Figyelt kérdés

2021. dec. 27. 19:18
A kérdező szavazást indított:
Soha nem volt ilyen
Volt de csak véletlenül és nagyon ideges lettem
Volt de csak véletlenül, nem csináltam belőle gondot
Volt, hogy kérte és nemet mondtam
Votl, hogy kérte és igent mondtam rá
Szeretem, ha a hajamba élveznek
Én szoktam kérni a pasiktól
20 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt, vizzel kijon
2021. dec. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen véletlenül, megmostam a hajam. Direkt sose engedném
2021. dec. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül előfordult már, de ha belemegy akkor hajmosás mert simán vízzel nem jön ki. Hosszú hajnál, szárítással, egyebekkel együtt 40 perces (vagy hosszabb) procedúra. Szóval oda inkább ne menjen (szembe sem, mert azt meg csípi).
2021. dec. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen előfordul.

Nincs benne semmi rossz, megmosom és kész.

Direkt is volt már.

2021. dec. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ha a pasi az arcomra akar élvezni, az esetek többségében jut a hajamra is.

Ezért az ilyet csak otthon (vagy hotelben) engedem ahol utána hajat tudok mosni meg megszárítani.

2021. dec. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Olyan érdekes, hogy a lányok meg nők szó szerint kijelentik !!!, hogy mit engednek és mit nem. Mintha ABCD pont felsorolás lenne az élvezkedés és játék.

Ezt nem direkt erre a kérdésre értem.

2021. dec. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jó mondjuk én el tudom fogadni, nekem sem fér bele, hogy a csajom feldugjon valamit a seggembe, vagy bármi ilyesmi. ez tilos hanem tetszik lehet tovább állni. Szóval el tudom fogadni, hog a nőnek is van ilyen tabu téma.
2021. dec. 28. 13:25
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
En engedem is, ha valakinek van kedve hozza irjon 19l
2022. máj. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kedvenc játékom:egy lány szép hosszú hajával játszani.
2022. dec. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!