Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől számít tapasztaltnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől számít tapasztaltnak, ill jónak egy nő az ágyban?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Csak kíváncsi vagyok.

2022. jan. 2. 23:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Jo sok farok jart benne, nem fogaz szopas kozben és napi 30x legalabb dugni akar, gyorsan nedvesedik, nme kell fényéveket varni, mkire berakhaom.
2022. jan. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6%
szopik mint a kisangyal, méjtorok, kéri popó lukba is, ráveri a faszt az arcára és lenyaldossa, lenyeli őrülten imád baxni, igazi kis faszcibáló ku.rva
2022. jan. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nemtől függetlenül az jó az ágyban, aki szereti a szexet, fantáziadús, felszabadult, figyelmes (azaz figyeli a partnert és megfelelően reagál is arra, mi jó/nem jó neki), aki szereti a másik testét felfedezni és aki engedi magát is kényeztetni. Aki nem szégyelli kimutatni, elmondani, megosztani a másikkal a vágyait.


A tapasztalat sem feltétlenül a megmártózott pasik számától függ. Én a legtöbb tapasztalatomat a második hosszú kapcsolatom alatt gyűjtöttem be.

2022. jan. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igaz nem írtam oda, de azért kultúráltan uraim.
2022. jan. 2. 23:39
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mitől leszel jó? Ha azt nyújtod amit a másik fél szeret, megvalósítod a titkos vágyait. Szóval ez csak kommunikációval megy.

Van 1-2 dolog ami a pasik többségének ettől függetlenül bejön (mert majd' mindenki szereti) ha szenvedélyes, érzéki, odaadó vagy.

2022. jan. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Ha egy igazi kis ribi az ágyban. Nem kell tanitgatni, nem kell mutogatni, hogy mint, merre, hanem tudja, hogy mi a jó a férfinak. Melytorok, játszon a spermával, lovaglóba is pattogjom a farkamon, hátulról nyögjön mint egy kis szuka, beszéljen mocskosan az ágyban pl dugj meg, b$&zd szét a puncim stb.

Tudja használni a melleit, teszem fel felhasználói szinten ismerje a melszexet, tudja, hogy kell, hogy kell ráfogni, befogni a farkat a mellei közé.


Őszintén megmondom én eddig egy lányt ismerem aki profi volt a szexben, de ő imádta a szexet, kicsit nimfo is volt, tanulmanyozta, gyakorolta a férfiakkal a dolgot.

2022. jan. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Legyen szenvedélyes, és ne feküdjön csillagpózban. Legalább úgy tegyen, mintha ő is élvezné. Szeressen szopni, és éljük meg egymás orgazmusát is. 25f
2022. jan. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%
Ha nem nyafog a lábszextől.
2022. jan. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a tapasztalt nő összetett téma. Azt hinnéd legyen gondolatolvasó, de felesleges. Minden férfi mást szeret, máshogy. Ha nem jó úgyis fogom jelezni, szóban vagy mozdulatokkal. Ezeknek a mozdulatoknak, jeleknek a felismerése jelenti a tapasztalatot. Továbbá nem csak a saját örömét veszi figyelembe, maga fölé emeli a partnere örömét.

Ugyanez a jelzés vonatkozik rá is. Merjen jelezni, akár szóban is. Nem ciki, nem olvasunk fejben. A másik jelzésértékű hogy el tudja magát engedni. A szex az érzelmekről szól. Hát merje őket mindig felvállalni és kimutatni.

2022. jan. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) még jöhetnek.
2022. jan. 3. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!