Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Mennyire érezni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mennyire érezni a punciba elvezést ahogy az ondó bekerül a nemi szervetekbe? Vagy van olyan része is a puncinak ahol nem érezni semmit ebből? Kerestem a szakirodalomban erről, de silány a felhozatal... Ki tudja megválaszolni a kérdést.

Figyelt kérdés

2022. jan. 5. 01:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Lehet érezni, ahogy egy "szétcsapódik ott bent" egy melegebb állagú anyag, lüktetéshez hasonlít.

Volt hogy buli után szexeltunk, volt bennem valamennyi pia, akkor nem éreztem egyáltalán, viszont maga az aktus elvezetesebb volt. Számomra meg ez fura.

2022. jan. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Inkább a tudata izgató, hogy a spermája a puncimba spriccel.
2022. jan. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor alap esetben érezhető az anyag megérkezése... Köszönöm a választ
2022. jan. 5. 02:07
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Annyit érzel hogy elönt a melegség meg a pasit amikor megrándul, magát a kilövellést nem.
2022. jan. 5. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
El kell szomorítsalak, nem érzünk semmit:) magát a lüktetést élvezéskor igen, a spermát nem.
2022. jan. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
5: már aki.. mrs barlang:)
2022. jan. 5. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
#6 te már csak tudod pasiként hogy mit éreznek a nők 😂
2022. jan. 5. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
Ha egyszerre van orgazmusunk akkor csak a saját lüktetésem és afeszítést érzem. Ha nincs orgazmusom közben,, akkor is csak a párom lüktetését érzem, magát a spermát nem.
2022. jan. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
A kilövelést nem lehet érezni, néha a melegséget érzem és a lüktetést
2022. jan. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

Én beszéltem műár erről több barátnőmmel, mert én a világon semmit nem érzek (mármint a spriccelésből, a spermából, ha úgy élvez el a pasi, hogy lüktet a farka, azt persze lehet érezni valamennyire), és kíváncsi voltam, mások hogy vannak ezzel.

Ez alapján én nem tudok olyan nőről, aki érez ebből bármit is, de nyilván nem beszéltem az össze nővel a Földön. De ahogy az itteni válaszokból látom, sokan vagyunk ezzel így.

Szóval két lehetőség van: vagy ezt nem lehet érezni, max a farok lüktetését, megrándulását, de a lövellést, spermát nem, és aki azt írta érzi, nem is nő (vagy kamuzik), vagy ebben is különbözőek vagyunk, sokan nem érzik, míg annak akik igen.

Nem hiszem, hogy ki fog derülni, melyik az igaz.

2022. jan. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!