Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prosztatamasszázst kedvelő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prosztatamasszázst kedvelő pasik, hogy kényeztessen benneteket a nő, melyik módszer adja a legnagyobb élvezetet?

Figyelt kérdés
Ujjakkal csinálva, nyelvvel kinyalni a lyukatokat, dildózni, vagy felcsatolhatóssal csinálva? Közben szeretitek, ha a péniszetek is izgatva van, vagy simán felvesztek egy pénoszgyűrűt, attól kellően merev lesz, és csak a popsitokkal legyen ilyenkor foglalkozva?

2022. jan. 8. 18:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%
Minden normális pasi bevallja a felcsatolhatóst, mert a G pont a végbélben van. Egy pasinak jó, ha megdugják. Tetszik, nem tetszik, ez van.
2022. jan. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Tehát felcsatolhatóssal a legjobb érzés neked a fentiek közül?
2022. jan. 8. 18:38
 3/20 anonim ***** válasza:
15%
Mindenkinek az a legjobb: a férfiak 99%-a biszex.
2022. jan. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Mindegyik nagyon jó, ha jól csinálják szonte választani sem tudok.
2022. jan. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ettől még nem lesz biszex, ha nő csinálja neki.
2022. jan. 8. 18:44
 6/20 Horserider85 ***** válasza:
80%
Amit leírtál mind nagyon jó mehet minden.. Nekem ezek közül a felcsatis a legjobb meg a dildó.
2022. jan. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én az ujjammal csináltam a pasimnak.
2022. jan. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Kifejezetten azzal kérte, hogy csináld? Mire kell ügyeljek, ha így csinálom (nincsenek nagy műkörmeim)?
2022. jan. 8. 19:12
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Bár én találhatnék ilyen,teltebb nőt,aki szivesen csinálna nekem,esetleg viszont is engedné...


F

2022. jan. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%

En azt szeretem ha nyalogatjak az anuszom, az se baj ha kozben a farkam is simogatva van.


Persze altalaban en is kenyeztetem a no anuszat is.

2022. jan. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!