Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden csajnak azt mondjàk a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden csajnak azt mondjàk a pasik,hogy a legjobb oràlis kielégítésben?

Figyelt kérdés

Szinte kivétel nélkül mondtàk azok a pasik,akiket először oràlis kielégítettem,hogy " A legjobb vagy".


Pasik,ezt mindenkinek mondjàtok?


Nem azt mondjàk,hogy jól csinàlom,hanem a legjobb vagy.


2022. jan. 13. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Igen mert így legközelebb is ugyan olyan örömmel fogod leszopni
2022. jan. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Attól tartok a válasz igen!

Ez lehet az oka h teljesen túlbecsülik a képességeiket. Ha pedig kérem hogy emígy csinálja meg mit változtasson, akkor a válasz: oké, inkább hagyjuk.


:S El-ké-pesz-tő...

2022. jan. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sose mondták még így. Látom a reakciókat, és persze, szoktak dicsérni. Hogy ezt és azt milyen jól csinálom, mi esett neki a legjobban az egészben.
2022. jan. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Én inkább megmondom, ha nem jó. Magam ellen játszanék, ha a rosszat erősíteném. Konkrétan három ilyen példa volt, amikor kellett szóljak. Kettővel azóta sem találkoztam. A harmadik pedig két éve barátnőm, ezévben jegyesem, ha lesz egy "igen".

Viszont sajnos tényleg kényes téma. Sok nő elvárja az őszinteséget, de nem tiszteli azt. Sokszor éreztem, hogy nem az igazat akarják hallani, hanem a saját igazukat, az én szám által.


30/F

2022. jan. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze, bátorítani kell!
2022. jan. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindig az a legjobb aki épp csinálja :D Alap :D
2022. jan. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Abban a pillanatban tényleg így gobdolom. F
2022. jan. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha vendégségbe mész mindig azt mondod "de finom volt a vacsora"? Na ez is így működik, megköszönöd a lehetőséget és akkor is füllentesz ha amúgy nem volt jó.
2022. jan. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mantis religiosa ***** válasza:

Sajnos ezt KELL mondani, különben többet nem csinálja. Az elején még elmondtam, hogy szeretem, hogy lehetne tökéletes, de akár a falnak, és még sértődés is lett belőle.😥😥☹️☹️


A másik része, hogy valóban mindig az a legjobb cumi, amit éppen akkor csinál a lány. 😄😄🤩🤩

2022. jan. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!