Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdnétek egy olyan pasival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnétek egy olyan pasival aki másba szerelmes de az a lány kapcsolatban van így csak vágyakozik a srác a lányután? Mennyire tudja elfelejteni olyankor azt a lányt?

Figyelt kérdés
2022. jan. 13. 23:59
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Ha helyes akkor igen
2022. jan. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem szoktam önként megalázni magam. Meghagyom másoknak a lehetőséget;)
2022. jan. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mással akar dugni akkor nem tartóztatom, van helyette bőven más jelentkező aki nem azzal kezdi hogy pótlék leszek csak.
2022. jan. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Lefeküdtem vele, arra az időre teljesen el tudta felejteni, utána megint rá gondolt, nem rám.
2022. jan. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Fordítsd meg a kérdést: te mennyire tudnál rákívánni egy nőre, mennyire dobná meg a libidódat miközben ezerrel próbálod elcsábítani 0 hatást vált ki nála, csak arról beszél mennyire szerelmes xy-ba és bármilyen lelkesen dolgozol az ügyön látszik rajta, hogy nincs ott veled fejben, teljesen másra vágyik mit te?
2022. jan. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szánalomból nem szexelek senkivel.
2022. jan. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem. Nem szeretnék szamár lenni ha nincs ló, és pláne nem szeretném kihasználva érezni magam.

És nem segít abban, hogy tovább lépj, higgy nekem. :D Próbáltam ilyesmit én is. Csak esetemben egy olyan sráccal feküdtem le aki szintén másba volt szerelmes, így egymás búfelejtői voltunk, noha nem jött be amúgy a terv

2022. jan. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
nem
2022. jan. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. jan. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én bevállaltam.

Azóta a csajt letiltotta mindenhol MAGÁTÓL , mert nem kiváncsi rá.

Annyiszor találkoztunk hogy szerelem lett. Épp 1 hét múlva költözünk össze és már babaprojekt is folyamatban.

Alkalmit akartam én is. de annyira passzoltunk hogy ez lett a vége.

2022. jan. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!