Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolják azt sokan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt sokan, hogy aki szereti a másikat az titokban nem szexel mással?

Figyelt kérdés
Mi köze a szeretetnek a szexuális vágyakhoz?? Miért elegyítik ezt sokan?

2022. jan. 17. 12:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Magamból indulok ki. Szeretem a párom, és kielégítőnek érzem a szexuális életünket minőség és mennyiség szempontjából is. Tehát nem érzek késztetést arra, hogy plusz szexet éljek meg egy olyan idegennel akivel nem is vagyok összehangolódva és akit nem szeretek. A szeretet azért számít, mert a szex szeretet nélkül csak dugás. A szex szeretettel pedig szeretkezés.
2022. jan. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell magadból kiindulni vannak hűséges emberek igaz, hogy egyre kevesebb, de van. A szexhez nem kell kapcsolat, viszont ha kapcsolatban vagy akkor hozzá kéne tartoznia a hűségnek persze ez csak az én véleményem mivel senkit sem csaltam meg ha megcsal valaki akkor úgyis vége, mert nem becsült meg. Viszont a kérdés sokat elárul rólad
2022. jan. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nem igaz. Ha megfelelő a szex és a párkapcsolati része szerintem a nők nem csalják meg a párjukat, ha ez a kettő stimmel.
2022. jan. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
3-as Ha a férfi értelmes akkor ő sem bár kell hozzá iq és eq hogy meg tudja valaki becsülni a párját 2-es voltam
2022. jan. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez nyilvánvaló
2022. jan. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16%

Én most pont ilyen helyzetben vagyok. Imádom a páromat, a szex is jó, viszont sajnos a domináns vágyaimat nem tudom kiélni vele, így lehet le fogok feküdni mással

24F

2022. jan. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van összefüggés. Ha igazán szereted, akkor nem tudsz mással szexelni. Nem tudsz olyat tenni ami fájna neki.

Viszont ha csak jól megvagytok, akkor már elképzelhető, hogy lefekszel mással minden szívbaj nélkül.

2022. jan. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
Én voltam két lánynak-nőnek a szeretője éveken át (nem egyszerre) akik tényleg szerették a párjukat csak a szex nem volt jó (kb. nulla) a kapcsolatukban.
2022. jan. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
èn szeretek punciba èlvezni. Ergó nekem biztonsàgosabb ez, mert babàt tervezünk...
2022. jan. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#6:


Nálam is ez van. Akit szeretek, nem tudom úgy dominálni mint egy érzelmileg semleges partnert. Nem visz rá a lélek.


Épp az bizonyítja hogy szeretem, hogy nem igazán kívánom! Ha kívánnám, az azt jelentené, hogy nem szeretem.

2022. jan. 17. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!