Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmmel mennénk lakásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel mennénk lakásos prostihoz hármasozni. Még egyikünk sem volt prostinál. Hogy működik? Mi szokott lenni a menete? Mire ügyeljünk feltétlenül akár egészségügyi szempontból is?

Figyelt kérdés

2022. jan. 19. 16:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem inkabb keressetek egy normalis csajt. Tudom nehez lesz.

Hpv konnyen terjed! Eszre se veszitek. Ha a menet nincs a fejben, akkor meg inkabb érlelödjetek

2022. jan. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

HPV ellen be van oltva a csajom, meg szerintem a legtöbb prosti is…

Akkor inkább máé gombák és bakteriális fertőzések miatt félünk.


Azért egy HIV, szifilisz, vagy hepatitis nincs benne a pakliban, mert ezek kivédhetők óvszerrel.


Ha valami kisebb dolog befigyel, ami kezelhető, akkor az nem katasztrófa, mivel alapvetően monogám kapcsolatban élünk és a barátnőm rendszeresen jár szűrésekre (én mondjuk nem, de még soha nem is voltam mással együtt).

Ha ez megtörténne, akkor majd felgyógyulunk aztán kész…

Azért óvszerrel viszonylag nehéz olyasmit elkapni, aminek komolyabb szövődményei lehetnek.


Az a baj, hogy nem prostit elég nehéz lenne találni, mert átlagosak vagyunk, nem szupermodellek.

Viszont ha már hármasozunk, akkor szeretnénk egy tényleg vonzó csajt. Meg még a diszkréció is fontos (ez elég off hogy miért, nem szeretném elvinni ebbe az irányba a kérdést…)

Illetve van még egy csomó oka, hogy miért prostiban gondolkodunk…


Például a barátnőm elég pervez, és azt mondja beindítaná hogyha egy ennyire lazaerkölcsű vonzó nőt dugnék és azt nézhetné. (Voltak már ennél durvább ötletei is)

Meg egyszer megkérdezte, hogy kipróbálnám e az anált én meg rávágtam, hogy igen és csak utána mondta, hogy Ő viszont nem… Mert egyszer próbálta és neki rossz élmény volt.

És azóta azt hiszi, hogy ez nekem fontos és ezért szeretné hogyha azt is prostival csinálnám.

Eléggé izgatják ezek a cuckold dolgok, bár még soha nem próbálta.

Ha fizetünk a prostinak, akkor az azért is jó, mert bármikor visszakozhatunk, ha élesben nem jön be.

2022. jan. 19. 16:49
 3/14 anonim ***** válasza:
25%
Fiatalsag bolondsag.. ennyire ostoba a baratnod?? Neked sincs sokkal tobb eszed ami latszik.
2022. jan. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Mégis miért lenne ostoba?

Ha nem a kérdésre válaszolsz, akkor minek írsz?

Ezt úgy hívják, hogy off és nem kívánatos!

2022. jan. 19. 16:53
 5/14 anonim ***** válasza:
21%

En valaszoltam

Keressetek erre normalis lanyt

Ovszer nem véd az AIDS-tol. Csak szolok. Testnedvvel is terjed, es sok mas modon is

2022. jan. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

A HIV-et gyakorlatilag óvszer nélküli orális szexnél is szinte lehetetlen elkapni…

Ezt még orvostól is hallottam.


Óvszerrel csak akkor van erre esély, hogyha a nyílt sebed van mondjuk az ágyékodon és oda folyik a testnedv/nyál.


Tehát a matematikai esély meg van rá, de kisebb mint a lottó ötösre.


És ennyi erővel ne dugj senkivel mert bárkitől elkaphatod.

A HIV fázis az AIDS előtt tarthat 20-30 évig is akár, végig tünetmentesen.

2022. jan. 19. 17:32
 7/14 anonim ***** válasza:
9%

" És ennyi erővel ne dugj senkivel mert bárkitől elkaphatod. "


Bárhol,bármikor. Csak az a kérdés kivel.


F

2022. jan. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ja mert mindenkinek a homlokára van írva, hogy mit csinált 10-15 éve mondjuk.


Egy igényesebb prosti legalább jár szűrésekre míg az átlag emberek 90 százaléka nem.

2022. jan. 19. 17:38
 9/14 anonim ***** válasza:
9%
Bátrak vagytok.
2022. jan. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

Ha már ennyire extra nyitottak vagytok miért nem mentek le egy swingerbe? Igaz ott szóló csajt befűzni akkor van sansz ha ti is jól néztek ki, de párcserére ideális terep még átlagos testalkattal is. Akár azt is megbeszélve, hogy mindenki a saját párjával játszik, de a csajok egymással is.

A prostinál egy iparos, futószalag szexet fogtok kapni, nem élményt. Kevés az a prosti amelyik hitelesen tudja eljátszani hogy élvezi.

2022. jan. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!