Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Erre mi lehet a megoldás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Baratnommel kb 2 hete fekudtunk le,latta hogy izgulos vagyok,nem is volt baj nyugtatott,majd volt egy hetvege ahol semmi baj nem volt vegigszexeltuk majd jott ez a hetvege, elmentem 2x es utana harmadjara szexelunk es lelankadtam majd meg 2x probaltuk es megint,majd masnap reggel is szexeltunk es lelankadtam utana erdekes mert szajjal nem volt semmi bajom eltudtam menni,hozzateszem multheten 5x voltunk egyutt 1 nap alatt es nem lankadtam le,engem nagyon zavar es latja rajtam,es segitokesz es nyugtat de felek,hogy elveszitem emiatt..

2022. jan. 23. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a baj, hogy először kaptál pinát és most kb istenként tekintesz a nőre, mert nála van a szent tárgy, a rés, a testrés ami beteljesiti a férfinak az életét és túlzottan jó bika akarsz lenni, túlzottan az ő igényeit akarod kielegiteni ezért tudat alatt elkezdesz agyalni, biztos jó neki, biztos elelvez, jó a szex, vajon sokáig bírom, elég neki, jó ez a méret neki, másra vágyik stb. Ez eléggé beteker és kihat a farkadra, befeszulsz és kész is az erekció próblema.

Szard le az aktust, csakis kizárólag magadra koncentrálj, addig amíg belenem jössz a dologba meg míg osszeszoktok.

2022. jan. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erre mondják azt hogy az erőlködésnek nyögés a vége, a nyögésnek meg beszarás.
2022. jan. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen abszolut igazatok van! En 23 vagyok a csaj 20 volt mar 3 kapcsolatom elotte es ott erdekes nem volt ilyen baj mert nem szerettem ennyire oket es most nagyon ezaz hogy annyira jo akarok neki lenni,hogy befeszulok,de lehet csak ido fog kelleni pici mert ha nincs baj nagyon jokat szexelunk
2022. jan. 23. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!