Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteró társaim kérdezem hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró társaim kérdezem hogy sose volt fiús gondolatotok nagyon kanosan?

Figyelt kérdés
Az van hogy már 2 hónapja szingli vagyok. És anno volt, hogy melegnek néztek az alkatom miatt és orálisan ki akartak elégíteni. Szóval eszembe jutott, hogy talán egyszer hagynám, legalább tutira tudom, hogy full heteró vagyok. Vagy szóval értitek? Vagy ez tök nem okés? Van aki kipróbálta és igazolta magát?
2022. jan. 23. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Én egy 2f 1l hármasban próbálnám ki, hogy milyen lehet, ha mindenki mindenkivel szexel.

Sajnos kevés nő nyitott rá, de szívesen megismernék olyan nőt, akinek ez tetszik.

F

2022. jan. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Nem volt. Hányinger kap el ha erre gondolok, csak a nők vonzanak. Ha te ezt gondolod amit most leírtál akkor biztos hogy nem vagy hetero.
2022. jan. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem jutott eszembe, azt meg hogy 2f, 1l, véletlenül se sorolja senki se a meleg vagy bi kategóriába, mert a tömegszexet igenis lehet heteró módon is űzni, attól még hogy több férfi dönget egy nőt, még nem lesznek automatikusan biszexek a férfiak.
2022. jan. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2%
hm de volt mar igen. söt neha jol esik fiura gondolni maszti közbe.
2022. jan. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Soha! Én full heteró vagyok!
2022. jan. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagy full heteró, ez biztos.
2022. jan. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%
fürdes közbe egyszer arra gondoltam hogy egy sracnak simogatom meg ö is nekem es arra vertem ki
2022. jan. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Félelmetes, hogy mennyien nincsenek tisztában a hetero fogalmával.
2022. jan. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
89%

Te se vagy hetero az biztos xD

Azért tetted fel a kerdest, hogy más "hetero" férfiak is elmondják, hogy a meleg gondolatok normálisak? :D Hát nem.

2022. jan. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
28%

Volt. Az volt a deal ha enis ot. Nekem bejott neha oralozok viszonzas nelkul.

Irj batran :P

2022. jan. 24. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!