Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez a fiú mit akar?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a fiú mit akar?

Figyelt kérdés
Na hívott tegnap a pasi nővére biliárdozni. Állítólag hívta a fiút is sőt bementem náluk, tudta h megyünk de mégse jött. Pedig látta h megyek, remek lehetőség lett volna kettesben is lenni. Na m1, este a csaj mindenképp h aludjak náluk,a fiú egyszer elment melettem volt hely de megfogta a derekam mikor elment, netfliexeztünk akkor is többször " véletlenül " hozzám ért. Néha kiment a csaj, kedves volt érdeklődő nagyon közel max 30 cmre volt tőlem feküdt,de nem lépett semmit, munkáról beszélt egyszer rácsapott a combomra, h ennyit nem szabad hozza érjen a kollégáihoz, meg megsimogatta nővérét utána engem is.Aludhatott volna velünk de mégse tette pedig direkt én mondtam h elférünk. Előtte viccelt a csajjal, h ma ő alszik velem. Fb n állandóan likeol, de sose ír. Én írtam neki 2xnem gáz ha én kezdeményezek? Most akkor mégis mi a franc van a fejébe? Én 19L ő 25F
2022. jan. 24. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Úgy sejtem az a baj, hogy ő már nem "fiú". Az F betű férfit takar inkább 25 évesen. Lehet, hogy tetszel neki, lehet, hogy tetszik neki, hogy van egy "rajongója", de többet nem akar. Egy 25 éves férfi, ha ilyeneket, amiket írtál amúgy megcsinál, már lépett volna. Szerintem.
2022. jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá! Ne agyalj rajta nem fogod megérteni! lehet hogy meleg, lehet hogy impotens, bármi lehet. És mi se tudjuk mi lehet. Én már léptem volna a helyében.
2022. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!