Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Huszonéves nőknek bejönnek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves nőknek bejönnek a szőrös férfiak?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre inkább az idősebb nők szeretik jobban. Testszőrzetre gondolok, nem a szakállra.

2022. febr. 2. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
nem
2022. febr. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Tapasztalataim szerint be. Nem vagyok Yeti, de közepesen szőrös a mellkasom, hasam. Kicsit a combjaim is, alkarom. Viszont a lágyékomat mindig csupaszra borotválom a farkam körül, és a hónaljamat is. Eddig imádták ezt a verziót. 34F
2022. febr. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Ne legyen dzsungel de ne is legyen csupasz teljesen
2022. febr. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Mindent csak rövidítek. A párom 20on éves és így bejövök neki. :)
2022. febr. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Úgy tapasztaltam eddig,hogy igen, meglepődtem én is.
2022. febr. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
7%
Nem
2022. febr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
A barátom nagyon szőrös és tetszik.
2022. febr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a karom és a lábam jelentősen szőrös, illetve a fanszőrzetem is megvan hagyva, ami elég erőteljes szintén. Egyetlen előnye, hogy nem full fekete szőr, mivel szőke vagyok. Kamaszkoromban még szégyelltem is, mostmár huszonévesen egyáltalán nem zavar, azt tapasztalom, a lányokat nem zavarja, sőt olyan is van, akinek kifejezetten bejön. 25f
2022. febr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Fiatal koromban nem szerettem, de most pár év után már igen, főleg ha a kézfeje is egy kicsit szőrős, azt szeretem.
2022. febr. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!