Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Korábbi szexuális traumákon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korábbi szexuális traumákon hogyan kell túllépni? Mai napig eszembe jutnak, pedig 10 éve történtek.

Figyelt kérdés

Előre szólok, nem megerőszakolás történt, semmi törvénybe ütköző, de engem akkor is elkísér az emléke...


16 éves voltam, amikor először volt párkapcsolatom. Szűz voltam, a srác is, de ő már idősebb volt (20) és gondolom nagyon el akarta veszíteni, ezért folyton erőltette, hogy csináljuk. Egyáltalán nem volt türelmes velem, pedig én várni akartam. Napi többször is erőltette, hogy valamennyire lépjünk tovább, először kézzel, aztán szájjal, aztán szex. Vetkőztetett, hiába álltam ellen. Nem volt semmi önbizalmam, amire ő is rásegített, hogy örüljek, hogy valaki akar engem egyáltalán. Úgyhogy belementem, ha sokáig erőltette. Amikor meg már megvolt a szex párszor és már én is akartam, akkor ő nem. Mindig visszautasított, még én éreztem rosszul magam, hogy túl nagy a libidóm, pedig csak hétvégente voltunk lakásban és akkor akartam maximum 2x. Még az első szex előtt, amikor még csak orál volt, én nagyon nem szerettem neki csinálni. Rossz volt az íze az előváladékának, azóta több embernek is csináltam már és egyiknek se volt rossz. Meg ugye erőltetve volt, nem mondhattam nemet, ezért is volt rossz, meg nagyon szőrös volt, amit én kifejezetten nem szeretek. Na de a sztori, ő csinálta nekem, én neki nem akartam. Eltelt egy kis idő és ő megsértődött rám és rám kiabált, hogy "én mindent megteszek érted, te meg semmit". Akkor nagyon rosszul éreztem magam, mint egy nagyon rossz, hálátlan barátnő. Aztán jött egy idő után az, hogy hadd élvezzen bele a számba, mert nagyon ki akarja próbálni. Én amíg tudtam, ellenálltam, ő tovább erősködött. Mondta, ha nagyon rossz, akkor többet nem kell. Na gondolhatjátok, hogy kellett többször is... Érzelmileg zsarolva voltam, én hittem magam undorítónak, amiért nem élvezem és nem teszem meg.


Szerencsére ennek a kapcsolatnak nagynehezen véget vetettem, de még most is bennem vannak ezek a sérelmek. Voltak utána kapcsolataim, egyik se volt szexuális téren ilyen rossz, nem erőltettek semmit. Most egy olyan kapcsolatban vagyok, amiben tényleg minden téren minden jó és valahogy egy ideje újra feljöttek ezek az emlékképek. Lett egy új barátnőm, akivel kitárgyaltuk a korábbi szerelmi életünket és azóta, hogy beszéltem neki erről az exemről, újra élem. Volt, hogy kicsit fájt a szex és megkértem a barátomat, hogy hagyjuk abba egy kicsit, ő meg teljesen megértő volt, egyből abbahagyta, én meg elkezdtem sírni, mert eszembe jutott, hogy régen nem hagyhattam abba semmit. A barátom most felhozta, hogy mi a véleményem a szájba élvezésről, nem fejtettem ki neki, csak annyit, hogy nem szeretem és amikor elment, elsírtam magam, mert régen nem kaptam ekkora megértést. Amúgy ez azóta, hogy vége lett az első barátommal egy nagy félelem nekem, hogy vajon elfogadják-e nekem, hogy ezt nem csinálom. Orál mehet, csak kézzel befejezve.


Örülök és boldog vagyok, amiért a mostani barátom megértő és nem erőltet semmit, de egy ideje akkor is bennem vannak ezek a korábbi esetek. 9-10 éve történt és még mindig nem léptem túl teljesen.


Mi lehet a megoldás?


2022. febr. 19. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy terapeutát. Máshogy nem fog menni
2022. febr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is egy pszichológust ajánlanék. :)

Én is voltam egy rossz kapcsolatban, sajnos túl sokáig, számomra sem ismeretlen az érzelmi zsarolás sem,de sikerült kijönni belőle. Én járok pszichológushoz, több dolog miatt is, de örülök, hogy rávettem magam :)

2022. febr. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mi innen a távolból nem fogunk tudni segíteni :( Keress fel egy jó pszichológust. A probléma mélyebben gyökerezik mint amit látsz, erre a felnőttkori negatív "élmények" csak ráerősítettek. Ne foszd meg magad a boldogságtól, a teljes élettől!
2022. febr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!