Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A rosszlányokon mik ezek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rosszlányokon mik ezek a mesébe illő értékelések a hirdető nők adatlapján? Csodás volt, benedvesedett, csúcsra jutott, stb. Na meg ki az a hülye, aki házhoz megy a herpeszért azzal, hogy kinyalja a prostit? Mert ezt is feltüntetik a beszámolókban.

Figyelt kérdés
Olvastam egyszer egy kutatásról, amit női beszámolók alapján készítettek, és valami szánalmasan alacsony százalék jött ki arról, hogy mennyien vannak, akiket ki tud elégíteni a pasijuk, de ott is inkább csak orálisan, mintsem aktus közben. Akkor meg mik ezek a romantikus, meseszerű történetek a hirdetők oldalán?

2022. febr. 21. 22:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Én ennél jobban már csak a prostik saját bemutatkozo szövegein vagyok behalva. Forró, szűk, nedves puncival várlak. Mondjuk ezzel az 5 szóval kb minden férfit belehet vinni a málnásba. Meg, hogy minden kívánságod teljesítem, kíváncsi lennék én erre :DDD
2022. febr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát sok nő csak tényleg úgy tud elmenni ha szétnyalod.
2022. febr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát most gondolhatod hogy a lúzernak, aki 1000 éve (vagy soha) nem volt nővel, annak minden ilyen meseszerű lesz. Aki nagy prostizós az tuti nem azzal fog foglalkozni hogy ilyen mézes mázos szövegeket írjon.

A másik meg lehet a k.rva magának írogatja ezeket kamuprofillal, hogy jobb benyomást keltsen, marketing az egész, kihez mész szívesebben, akihez odavan írva, hogy olyan mint egy angyal, meg mintha csak a barátnőmmel lettem volna, vagy azzal aki eleve nem is enged értékelést...

2022. febr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Sokat prostizok a rosszlanyok oldalon (is), de sosem szoktam nézni az értékeléseket...


Meg kell nézni a képeket, ha szimpatikus a csaj akkor megnézni mit írt magáról... Értelmesen fogalmazott-e, nincs-e tele helyesírási hibákkal.

Aztán felhívom telefonon és lejön, hogy értelmes-e a hölgy vagy 60-as IQ-ja van :D


és ennyi...

2022. febr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Nekem az a meghökkentő, amikor azt írja a ribi, hogy felejthetetlen élményben lesz részed...

Ettől fel mindenki.

2022. febr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Van egy furcsa bája annak, amikor az ember a prostihoz az IQ-ért megy... :D
2022. febr. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Nekem a "kedvencem" amikor valakinek van vagy 100+ pozitív beszámolója, aztán annak több mint a felét kb. ugyanaz az ember(ek) írja/írják mindig.
2022. febr. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A beszámolók igen nagy része szimpla önreklám. A nyelvezetből ki lehet szűrni, hogy a "reklámozója" ugyanolyan értelmi szinten van mint maga a prosti.

Öhöm k.rvát kielégíteni... tudod mi elégíti ki? Amikor fizetsz, meg amikor a pali végre befejezi és elhúz 😂

2022. febr. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Az is jó, amikor az együttlét résznél ilyet ír valaki: "úriember ilyenről nem beszél" vagy "ez maradjon a mi titkunk". Illetve az elégedettség és ajánlásnál: "senkinek sem ajánlanám, inkább megtartanám őt magamnak"


Az is tetszik, amikor a nőnek az önreklámjában szerepel, hogy "szép arcú", "isteni, világbajnok francia, nedves punci"... B@szd meg, azt majd én eldöntöm, hogy mennyire is vagy szép meg ügyes. Most komolyan...


Amúgy én többet adok mondjuk három olyan beszámolóra negyven pozitív, nyáladzós helyett, melyek nem csillagozzák ötösre a nőt, meg nem áradoznak róla feleslegesen.

2022. febr. 22. 01:53
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#9 a negatív beszámolók ill. ha nincs beszámoló viszont árulkodó. A pozitívakkal ne foglalkozz. A csaj pár soros önjellemzése + a telefonon történő rövid diskurzus alapján rá lehet érezni mennyire flegma, futószalag-szerű, vagy legalább próbál kedves lenni.
2022. febr. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!