Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok mekkora élvezetet tud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mekkora élvezetet tud nyújtani számotokra egy vibrátor/műpénisz egy igazival szemben?

Figyelt kérdés
A szavazásban van egy ötös skála az ötös az azonos élvezeti értéket képvisel mint egy igazi pénisz. A kérdés állatkánosságban értendő mivel nincs két egyforma nő és férfi-pénisz sem, mint ahogyan műpénisz, vibrátor között is bőven lehet különbség. Na meg gyakorlati tapasztalat is, ki mennyit, hány félét próbált életében már ki.

2022. febr. 24. 04:38
A kérdező szavazást indított:
1
2
3
4
5
+1 Nagyobb élvezeti értéke volt, van számomra egy műpénisznek.
Nőként/csajként még soha nem próbáltam ilyesmi játékszert.
Férfi vagyok érdekel a kérdés csak itt jártam.
51 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Az igazinál nem csak a pénisz izgató, így összehasonlítása hülyeség.
2022. febr. 24. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Aaszti azert jobb mert abszolute olyan amilyennek nekem jo. Tokmindegy h eszkozzel vagy eszkoz nelkul.


Partnerrel azert jo mert ott van a teste a melegsege az illata az erintese.


Az orgazmus erossege a no lelki allapotataol fugg nem mastol. Pasi al is lehet jo es rossz is ahogy masztinal is lehet jo vagy rossz is.

2022. febr. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Nekem van egy vibim de az igazit sokkal jobban szeretem! 🤷🏼‍♀️
2022. febr. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Az igazi sokkal jobb
2022. febr. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
A vibrátor csak a béna és/vagy lusta pasiknál jobb. Aki odateszi magát, azzal mindig jobb a szex, mint a vibrátorral.
2022. febr. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

A vibrátor/dildó csak pótcselekvés, sosem lehet olyan jó mint az igazi. Főleg mert a legtöbb nő csiklóérzékeny, így eleve a masztihoz a többségünknek nincs is szüksége behatolásra.

Viszont pont emiatt, sokkal intenzívebb csiklóorgazmust lehet elérni bizonyos eszközökkel, mint akár a legügyesebb emberrel a Földön.

Ennek ellenére, ha olyannal szexelsz akit szeretsz és még elég ügyes is, nincs jobb élvezés mint a partnereddel.

2022. febr. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Hát bocs, de szerintem egy vibrátor sokkal jobb, mint egy pénisz. Abban legalább nem lehet csalódni. Az igazihoz sokszor tartozik egy ügyetlen, és/vagy egoista pasi, aki béna az ágyban, és semmire se tudja használni a farkát. Illetve a vibrátorral remekül lehet izgatni a csiklót is. Persze, ha olyan férfit fog ki az ember, aki tudja mit csinál, lelkes, és nem önző, akkor a vibri használata fel sem merül.
2022. febr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ. A legtöbb pasit simán veri akármelyik vibrátor vagy dildo. De vannak azok a ritka kivételek, akik nem 5 percet bírnak, jó a méretük, szenvedélyesek, számít, az én orgazmusom is, sőt, még akár érzelmi kötelék is van. Na ebben az esetben labdába se rúghat a vibrátor. Nekem is van, de mióta kifogtam egy ilyen ritka kivételt, nem nagyon van rá szükség.
2022. febr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tőlem mentek eddig a zöld pipák végig, köszönöm aki szavazott ha leírta véleményét-tapasztalatát főleg kifejtősen.
2022. febr. 24. 12:58
 10/10 anonim ***** válasza:
89%

Van az womanizer

Na az kenderbe veri az osszes pasit

Akar 40mp alatt elelvezel akkorat mint meg soha es akar sorozatban is!

2022. febr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!