Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyanok, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akik teljes kiegyensúlyozott szexuális életet tudnak élni úgy, hogy segédeszközöket kénytelenek használni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, ha a férfinek túl kicsi a farka, vagy korai magömlés, vagy bármi más miatt rendszeresen segédeszközöket használtok. Ez kielégítő tud lenni teljes mértékben, vagy csak egy szükséges kényszermegoldásnak élitek meg? Tartós hosszú kapcsolatokra gondolok.

2022. márc. 1. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem lennék ilyen kapcsolatban
2022. márc. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem nincs nagy farkam.(13cm) korai magömlést meg sok gyakorlással lehet javítani,késleltetni,gondolok itt akár az alkoholra,akár arra hogy más férfiakra gondoljunk szex közben.


De én megkérdeztem a párom,hogy jó e így neki,meg kell e neki valami segédeszköz,de nem kellett.


Nem mindig de sokszor elmegy szex közben hamarabb mint én,de ha nem akkor meg kinyalom meg megujjazom addig amíg el nem élvez. Én ennyit tudok tenni az ügy érdekében.

2022. márc. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én közepesnek mondanám a méretemet, korai magömlésem nincs. A technikámról meg nem tudok nyilatkozni, mert nincs összehasonlítási alapom. A barátnőm élvezi a behatolást, de nem tud elmenni tőle. Rendszeresen használunk egy kis vibrátort, ami segít neki ebben. Én kezdeményeztem hogy használjuk. Kielégítőnek tartom a kapcsolatot, bár vágyom rá, hogy megoldjuk anélkül is.
2022. márc. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a feleségem fiatalon együtt volt egy kisfarkúval, aki ráadásul hamar el is ment.

Másfél évet húzott így le.

Ő azt mondta, hogy soha többet.

2022. márc. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a probléma lényegét. Rengeteg nőnek nincs hüvelyi orgazmusa, ők amúgy sem tudnak elmenni a szex behatolós részétől, max ha közben valaki a csiklóval is foglalkozik. Innentől kezdve kb mindegy, hogy az segédeszköz, vagy kéz, vagy száj. Illetve az is, hogy azért van-e ez, mert neki nincs hüvelyi úton, vagy a párja megy el túl hamar, vagy kicsi van neki. Szerintem ez annyira lényegtelen. Az a fontos, hogy mindkét fél kielégülhessen, mindkét félnek örömöt okozzon.

Csak hogy saját tapasztalat is legyen, mi 8 éve vagyunk együtt, és én sem a szex behatolós részénél megyek el. Viszont van egy halom játékunk, így elég változatossá lehet tenni. Változatosabbá, mint a sima behatolóst. Sosem cserélném be őket.

2022. márc. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat. Biztos rengeteg ilyen kapcsolat van, ahol valamelyik fél nem elégedett, csak nem merik ezt elmondani.

"Rendszeresen használunk egy kis vibrátort, ami segít neki ebben. Én kezdeményeztem hogy használjuk."

Na igen, jó hogy belement. Nekem volt egy kapcsolatom, ahol tökéletes volt minden, mai napig visszasírom a csaj táraságát. De a szex szar volt. Nem tudott elmenni tőlem, láthatóan nem élvezte velem a szexet. Kiderült, hogy rengeteget játszik vibrátorral, felvetettem neki, hogy engem is nagyon izgatna, ha együtt használnánk, errefel még ő sértődött be. Rá is ment a kapcsolatunk erre gyorsan, hogy a szex nem volt jó, plusz ezek a viták. Azóta is nyomot hagyott bennem ez, és valahogy úgy látom, nem tudják ezt a párok egymással őszintén megbeszélni. Ezért is tettem fel a kérdést.

2022. márc. 1. 21:43
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként nem látom okát, hogy miért ne lehetne nálam otthon egy vibrátor. Tényleg nagyon sok nőnek nincs hüvelyi orgazmusa, és nem mindegyik szereti az orált sem. Én meg szeretem a ha a partnerem élvezi az együttlétet. #4 voltam
2022. márc. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!