Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, örülnétek ha olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, örülnétek ha olyan pasitok lenne aki elfogadja, hogy "házibarátotok" legyen? Akit bevonva hármasozhattok is, vagy akár csak kettesben szexelhetnétek vele.

Figyelt kérdés

2022. márc. 5. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Nem, ilyen lenne a párom kidobnám
2022. márc. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én igen lehet örülnék
2022. márc. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2022. márc. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Szóval cuckold kapcsolatot keresel. Vannak akik így élnek, sőt együtt járnak swingerekbe, de nem ez az általános. Sőt ott sem úgy indul az esetek többségében, hogy hellóka Ödönke vagyok azt szeretném hogy cuckoldozzunk.
2022. márc. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
Igen imádnám az ilyen férjet! Minden vágyam hogy egy gyakoris, hülye kis trollgyerekkel hármasba nyomtassuk.
2022. márc. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

Férfiként írok, de hidd el, hogy ennek kb minden nő örülne!!

A lényeg a megvalósításon van!

2022. márc. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is férfi vagyok,férj. Én nemhogy elfogadtam,én biztattam rá. Nem kellett nagyon biztatni a párom.
2022. márc. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Én inkább még egy nőt vállalnék be mert se mosogatni, se mosni, se takarítani, se dugni nincs soha senki.

Úgy kell összekönyörögni innen onnan a kis mindennapi szexet.

2022. márc. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbálnám.
2023. aug. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!