Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt köztetek aki női segg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt köztetek aki női segg popsi fenék mániás(segg fétis) És ha igen hogyan mi miatt alakult ki nálatok ? Illetve hány évesen?

Figyelt kérdés

#fenék #popsi #szexuális vonzalom #Segg fétis #Segg mánia
2022. márc. 6. 23:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%
Egyszeruen csak imadom a kerek popsit meg a szep anuszrozsat
2022. márc. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%
Van. Imádom a szép és formás női segget!! Órákig tudom csókolni és nyalni. De akár baszni is, ha a hölgynek arra van igénye. (a magam részéről nem ragaszkodom hozzá, puncit baszni jobb)
2022. márc. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%
Nekem van, szerintem a nővérem miatt alakult ki, mert ő mindíg azzal volt elfoglalva (már a sajátjával).
2022. márc. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
86%

Remelem nem baj, ha idepofatlankodom biszexkent :D

De az elso alkalom, amikor novel voltam, brutalis feneke volt, azota imadom nyalni, ujjazni, felcsatolhatossal dugni, stb.

2022. márc. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
92%

#4:


Akkor nemcsak én szoktam így trollkodni. xD


Nekem szerencsém van a sajátommal, mert genetikailag formás. Női partnereimnél is kisebb, formásat szeretem inkább.

2022. márc. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Már kisebb koromban, a fehérnemű fétissel jött valahogy, mindig figyeltem kin milyen fehérnemű van, aztán, ahhoz sokszor a fenék is hozzátartozik és vagyhogy beleőrültem. Imádom a nagy löttyedt fenekeket, a kis formásakat, a vékony laposakat, a narancsbőrt, a lötyögést, az ánuszt, a fenék ízés, illatát, ha az arcomon ül egy lány, szóval mindent is imádok ami fenék.
2022. márc. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
70%

Üdv a klubban, testvér! :D


Én is ebben a nagy női segg szindrómában szenvedek. Nálam annyira brutális, hogy lesem tudom írni. Egyszerűen ha meglatok egy nagy, kerek női segget elvesztem az eszem. Megszűnnek a szabályok az észérvek...

Az egyik nagy vágyam az lenne, ha lenne 2-3 dél amerikai lány és 2-3 afrikai is, fognák be két nagy segg közé a fejem, mint valami satuba szorítsák össze a női seggek, a maradék nagyseggu nő verje a fejem kék zöldre. Horgok, felütések, allcsúcs utesek, verjek szét a fejem azokat a seggekkel.

A másik nagy vágyam, ha pár dél amerikai nő popsijarol szivhatnam fel a legkivalobb minőségű columbiai kokaint. Közben johetnenek a nagy mellek is, pofozzak szét a fejem velük.

Én úgy szeretnék meghalni ha egy nagyseggu nő az arcomra ülne és megfulladnek, belefulladnek a seggbe!!! Igen, én, így szeretnék meghalni!!!!

Hogy miből alakult ki nem tudom, de azt tudom, hogy kb 4-6 éve kezdődött, amikor osszejottem egy extrán korte alkatu lánnyal, nagyon hangsúlyos, nagy, kerek popsija volt. Előtte kifejezetten nem tetszettek amúgy, de miután egyszer belekostoltam...nem tudok leallni vele, olyan mint az opium, nem lehet lejonni róla, nem tudom letenni, nem tudok nem odanezni ha látok egyet.

Úgy érzem nagyon őrült és végletes perverzió lett nálam ez és az a durva, hogy ha egy lánynak jó segge van, olyan ami nekem bejon, onnantól kezdve más nem érdekel, max a melle, de arc, láb stb...ezek mind háttérbe szorulnak.

2022. márc. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit hozzatennek, hogy sokkal jobb volt az életem ezelőtt a perverzió előtt, sokkal jobban érdekeltek a nők, lányok, hölgyek benső értékei, nem érdekelt annyira a külső, de most, hogy belekostoltam ebbe csak a női seggeket látom mindnehol.
2022. márc. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Alfa

Az extrán körte alakú csajoknak jobb segge van mint a homokóra típusuaknak?

2022. márc. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem igen.

A homokóra alkat nekem pl azért nem jön be, mert általában szélesebb vállak párosulnak a testhez, nekem az meg nem nőies, illetve nem annyira hangsúlyos a nő segge sem.

Személyes véleményem ez.

2022. márc. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!