Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez miért van?(többi lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van?(többi lent)

Figyelt kérdés

167-8 cm vagyok 67 kg-val és azt vettem észre a férfiak mostanában jobban megnéznek és többen akarnak velem randizni, beszélgetni mint amikor vékonyabb voltam, ez mitől lehet?

Arra gondolok, hogy amúgy homokóra alkatom van és most jobban látszódik lehet amiatt van, nem tudom.



2022. márc. 11. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Nézd, egy nagyobb kiterjedésű testet könnyebb észrevenni :)


Viccen kívül: csak a "szépségipar" nyomatja, hogy az etióp éhezők lennének a szépségideál. A normális férfiak többsége nem így látja.

2022. márc. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy elérted a legnőiesebb alkatodat, mert hangsúlyosabbá vált a derék-csípő arányod, mint amikor vékonyabb voltál... :,D
2022. márc. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos most nőiesebb alakod van. A férfiaknak általában a nőies alak tetszik, nem a nagyon vékony.
2022. márc. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És lehet a melled is szép. És igen, tévhit, hogy a csontsovány csajok tetszenek nekünk.
2022. márc. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy kis plusz súly egy nőt mindig vonzóbbá tesz. A gilisztákat meghagyom a fuckboyoknak.
2022. márc. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem sem kell a lerágott hús, az jó a kutyáknak.

Ez egy csajos tévhit, hogy a pasinak csak a sovány lány kell, a pletykálozó vén banyák terjesztik, ja és a liberálisok!

2022. ápr. 15. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!