Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nekem miért sárgás a spermám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért sárgás a spermám és nem fehér?

Figyelt kérdés

Rossz érzés hogy a neten azt látni szép fehér spermája van a férfiaknak, nekem pedig inkább sárgás és szürkés.

Lányok ez kiábrándító számotokra? Mert nekem igen, sőt nem is olyan állagú és kevesebb a mennyiség is mint a normális férfiaknak.

Lehet ez ellen tenni valamit, hogy nekem is szép fehér legyen?

És a mennyiséget és állagot lehet valahogy szabályozni? Mondjuk a színe lenne fontosabb.

Gondolom elhányja magát majd egy lány ha meglátja, hogy nekem ilyen.


2022. márc. 14. 06:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ritkán verem ki, neken is sárgás. Ha gyakran, akkor viszont fehér.
2022. márc. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Alkati kérdés, sok mindent nem tudsz vele tenni. De ebben számomra semmi kiábrándító nincs. A mennyiség pedig úgy tud több lenni ha ritkábban vered ki. Milyen gyakran szoktad kiverni?

Egyébként számomra semmi baj nem lenne ezzel. Hidd el nem ez számít.

2022. márc. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3%
Menj el orvoshoz mert gondok vannak a farkaddal!
2022. márc. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Köszi a kérdést!!! Tegnap az enyém is feltűnően sárga volt. Nyugodjunk meg, ez a normális, egyszer ilyen másszor olyan. Jobb, mint mikor egyik barátomé volt, amikor a sokadik menet után véres jött ki belőle.
2022. márc. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mathus ***** válasza:
31%
a kérdésre: lehet mögötte akkut gyulladás is (ami eleinte nem jár fájdalommal), bocs hogy ezt mondom. én belefutottam ebbe, évente elmész urológiára, belehalni nem fogsz.
2022. márc. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!