Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan meglepetésetek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan meglepetésetek, hogy fiatal, vonzó, ápolt lánynak teljesen szőrös volt a pinája?

Figyelt kérdés
Mert én kifejezetten erre vágynék. De eddig még csak csupasz, vagy éppen borostás puncihoz volt szerencsém.

2022. márc. 18. 22:48
1 2
 1/13 StevenUp ***** válasza:
91%
Volt.
2022. márc. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Igen volt. S akkor mi van? Teljesen "rendben" volt a lány így is, úgy is.
2022. márc. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Hja, kisbarátom, a szezon meg a fazon, divat kérdése az egész. Tini koromban minden csajnak full szőrzete volt, utána jött a 2-3 ujjnyi csík, azután a vékony csík, majd a csupasz puncus. Időben teljesen lekövethető volt, kb. minden lány ugyanúgy fazonírozta.

Ha egy csaj szerelmes beléd, és tudja, hogy neked a szőrös puncus tetszik, biztos nem esik neki borotvával. Hajrá.

42F

2022. márc. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Látszik, hogy férfi vagy, #3. 😊 Engem kifejezetten zavar a szőr és nem a látvány miatt, hanem érzetre. Meg amúgy képzeld el, mennyi vesződséggel járhat menstruációkor… biztos van, akit nem zavar és elhiszem, hogy valakinek ez bejön, de részemről, akármennyire szeretné a férjem, nem növeszteném meg.
2022. márc. 19. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Igen volt. És nem volt ápolatlan. Nem ezen múlik a dolog. Egy 41 éves férfi vagyok.
2022. márc. 19. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
A szőrzetet miert keveritek össze az ápolatlansággal? 20-30 évvel ezelőttig senki nem borotválta. A szőrnek is megvan a maga funkciója, ez a csupaszság csak egy divat.
2022. márc. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Én is ápolt, vonzó lány vagyok és szőrös odalent, én így szeretem magam.
2022. márc. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Utoljára a 2000-es évek elején volt ilyen esetem. Imádtam. :)
2022. márc. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"Igen volt. S akkor mi van? Teljesen "rendben" volt a lány így is, úgy is."

Hogy mi van? Az, hogy nagyon jó. Én is imádnék egy ilyet, de a mai lányok mind borotválják, soha nincs szerencsém egy ilyen csajhoz, amelyik nem borotválja. Meg az első randin amúgy is fura lenne erre rákérdezni.

Jobb lehetett régebben, mikor még teljesen normális volt, hogy nem borotválja mindenki.

2022. márc. 19. 09:43
 10/13 Dzsoki ***** válasza:
65%
Kérdező! Nem igaz,hogy a mai lányok,mind borotválják! Az,hogy eddig nem találkoztál,normális,szőrössel,az lehet. Szóval,nem meglepetés,továbbá,a kérdésed SÉRTŐ! Ugyanis,az van a kérdésedben,hogy a szórös intimmel rendelkező nők,nem ápoltak!!!
2022. márc. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!