Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szexepil fenntartása valóban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexepil fenntartása valóban áldozatokkal jár?

Figyelt kérdés

Sok lánytól hallom, hogy küszködik, mert sok idő és energia csinosak lenni. De ha valóban nyűg, akkor miért csinálják?


Férfiként nem értem ezt. Valaki felhomályosítana egész pontosan (részletekbe menően is akár) hogy mit kell tennie egy nőnek ahhoz, hogy vonzó maradjon a saját mércéje szerint? És hogy ez kb. mennyi idejét veszi el napi és heti szinten.

Klasszikus, gyakorlati példák is jöhetnek. Tényleg kíváncsi vagyok.


Köszi!


Nőnek lenni misztikum♥️♥️♥️



2022. márc. 20. 07:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem nyűg. Azért csinálom mert jó érzéssel tölt el.

Arcápolás reggel este, artisztító, hidratáló, fényvédő, hámlasztó, szérumok.

Hajápolás, heti 2x. Sampon, balzsam, hajolaj, hővédő spray, heti egyszer házi hajpakolás. Évente 2x fodrász, babylights hajfestés plusz vágás

Szemöldök szedés, festés havonta.

Szőrtelenítés heti több alkalommal, intim gyanta havi 1x.

Testradír, testápoló heti 2x.

Barnítókrém heti 1x.

Gél lakkozás 3-4 hetente magamnak csinálom.

Fogápolás mindennap 2 fogmosás, heti többször szájvíz, fogselyem.

Sminkelés mindennap ha megyek valahova, alapozó, púder, szempillaspirál, tus, rúzs.

Parfüm, dezodor mindennap.

Sportolás, torna heti 3-5 alkalommal.

2022. márc. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem nyűg. Odafigyelek rá. Magam miatt is mert így érzem jól magam a bőrömben. Szeretem látni a férfiakon hogy megnéznek utánnam fordúlnak.

Sport. Testápolás. Kormeim rendbe legyenek. Szőrtelenítés és punci szőr rendbe tétele.

Parfüm dezodor smink. Ajakapolo.

A ruhám cipőim tiszták legyenek divatosak alkalomhoz illőek. Ha csak a sarki boltba ugrok le is szépen felöltözök sminkelek és illatos vagyok.

2022. márc. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
A szexepilnek semmi köze a sminkhez.
2022. márc. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!