Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem szégyelled magad, amiért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szégyelled magad, amiért megtiltod a párodnak, hogy mással szexeljen?

Figyelt kérdés

Nincs lelkiismeretfordulásod? A lelki terror is tiltás. Ez nem jelenti azt, hogy nem elégedett azzal, ami Te adsz neki. Ezért is álltok kapcsolatokban. De más másféle élményeket, érzéseket vagy érzelmeket ad neki. Mindenkinek egy élete van és te kikötöd, hogy az étlapról csak egyfélét ehet a halála napjáig? Megfosztod a változatosságtól? Milyen embernek tartod magad?


Mi párként (34F, 32L) megadjuk a szabadságot a másiknak és nem értjük mások hozzáállását.



2022. márc. 21. 08:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
45%
Igazad van. Én megőrülök attól, hogy nem dughatok más nőt.
2022. márc. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
22%
Nem tiltom meg,néha,évi 1-2 alkalommal elő is fordul,viszont nem ez jelenti a szex lényegét számunkra.
2022. márc. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
24%
Én nagyon szégyellem magam, amiért ráparancsoltam, hogy ilyet csak gumiban. De nem bízom benne, hogy tényleg gumit húz, ha nem vagyok ott, ezért nem vagyok elragadtatva a változatosság ötletétől. Úgy szégyellem magam. El sem tudod képzelni mennyire!
2022. márc. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
A gumi nálunk is alap ilyenkor, kivétel állandó partnernél.
2022. márc. 21. 08:57
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ez onnantól kezdve gáz csak, mikor az egyik nem akarja vagy tudja megadni a másiknak a szexet, és úgy tiltja.

De erkölcsileg, érzelmileg akkor is rendben van szerintem. Csak mint jelentkező szexhiány, úgy gáz.

2022. márc. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem tiltom meg, hogy mással szexeljen, ugyanakkor olyan párt kerestem, aki szintén monogám kapcsolatra vágyik, így nincs lekiismeret furdalásom, miért is lenne? Nem fosztom meg a változatosságtól, hiszen ő is ezt akarja.


Mindenki keressen olyan párt, akivel boldog, ha neked az okoz boldogságot, hogy a párodnak egyszerre több partnere is van, akkor egészségedre! Ugyanakkor másokat lenézni azért, mert másképp akarják élni az életüket, mint te? Nem túl intelligens hozzáállás.

2022. márc. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem tiltottam meg én semmit. Csak egyszerűen alapvető, hogy azzal, akit szeretünk, nem csinálunk oylasmit, amivel neki fájdalmat okozhatunk.

Meg számunkra az is alapvető, hogy ha valakibe szerelmesek vagyunk, akkor nem mással akarjuk annak kiteljesedését megélni.

Az, hogy nektek más az értékrendetek, teljesen rendben van. A primitív és beképzelt hozzáállásod viszont nagyon nincs rendben.

2022. márc. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha párkapcsolatban vagyok valakivel akkor alap dolog hogy nincs együtt mással csak is velem. Ha ő nem igy gondolkodik, akkor nincs miről beszélnünk, nem egymáshoz illünk.
2022. márc. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
42%
Mi megengedjük egymásnak, viszont nálam több a jelentkező (én vagyok a nő), többször is összejön a dolog, amiért a párom néha durci.
2022. márc. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálatok rendben van, viszont az, hogy másokra is rá akarod ezt húzni, az nagyon nem.
2022. márc. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!