Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol lehet találni férfipr*stik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találni férfipr*stikról beszámolót, honnan tudjam, hogy kihez érdemes valóban elmenni?

Figyelt kérdés
2022. márc. 22. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Miért cenzúráztad a férfiprosti szót?
2022. márc. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Elég elkeseredett lehetsz ha már férfiprostira van szükséged...
2022. márc. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A rosszlányokon van néhol beszámoló, de a jó része szimpla önreklám. Mert ugyebár honnan akarnál ffi prostit? Kimész a Népligetbe és az ott strichelő hímr.ngyóktól megkérdezed hellóka hol vannak a neten a beszámolóid? 😅
2022. márc. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pont ez az,hogy a rosszlányokon nincsenek beszámolók szinte senkinél...
2022. márc. 22. 14:05
 5/9 Hubertus678 válasza:
24%
Szerintem ha gondolod írj üzit, lehet hasonló cipőben járunk
2022. márc. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Te kérdezted pár napja kb ugyanezt? Hogy egy nálad sokkal jobb pasival akarod csinálni ezért fizetnél?

Csak mert rosszlányokon én még nem láttam jó pasit csak igényteleneket.

2022. márc. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem én kérdeztem, teljesen más okból mennék. Valóban nem nagy a választék 2-3 olyan van, aki tetszik.
2022. márc. 22. 18:45
 8/9 Hubertus678 válasza:
Ismerek 1-2 arcot aki foglalkozott ilyennel, az értékelések nagy része kamu, érdemes utána nézni az értékelőnek (ha az értékelő profilját megnyitod látszik mennyi értékelése van stb ). Aki hirdeti magát férfiként az szimplán nem sikeres a nőknél, ( kevés a kivétel) nincs kapcsolatuk stb. Csak maguk javára fordítanák azt ami hiányzik az életükből és így meg is kapják. Én úgy gondolom hogy nem érdemes "költeni" ilyesmire mert eléggé zsákbamacska. De ha fenntartod a "vágyadat" mindenképp legyél óvatos.
2022. márc. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél menni?
2022. márc. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!