Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk. Debrecenben állandóan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Debrecenben állandóan hirdető rosszlányról, Kimberlyről mit gondoltok, volt már nála valamelyikőtök? Vélemény érdekelne, képek alapján brutál.

Figyelt kérdés

2022. márc. 22. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
6%
Azt gondolom, hogy inkább a nehezebb utat választom: megtanulok ismerkedni, hogy idővel legyen egy jó csajom, aki nem a pénzem miatt van velem.
2022. márc. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még nem voltam vele, mert Budapesten vagyok most, de jól néz ki! Amúgy ahogy látom az adatlapján nem kér értékelés megjelenítést, de az értékelés kereső menüben van róla 9 db jó értékelés. Szinte mindegyik 5 csillagos, so jó lehet a csaj!
2022. márc. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én voltam már nálla,a csaj bombanő komolyan,én még ilyen tökéletes testü lányal soha nem találkoztam,a melle és a feneke is v mi csoda.A hozzállása is jó,semmi probléma vele.
2022. máj. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!