Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ma voltam masszázson(egészségü...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma voltam masszázson(egészségügyi,nem szex),de a masszőr nő 50 körüli kedves nő volt, mikor a hasamon feküdtem,többször csinálta,direkt elém állt és lehajolt hogy az alsó fiókból kiszedjen valami olajat,teljesen a tangája kilátszódott.Miért csinálta?

Figyelt kérdés

Semmi más utalás nem volt, de végig kedves a masszőr nő.

Szimplán egészségügyi célzattal járok hozzá,gyógymasszőr és kiropraktőr.

Múlt héten vettem észre először hogy ezt csinálta, meg a mostani alkalommal, de most többször.

lehet én értelmeztem félre?

nem akarom hogy a több éves ismerettség ilyen miatt tönkremenjen, ha bepróbálkozok?

Mit lehet ilyen helyzetben csinálni?

Finoman bepróbálkozni, vagy ez véletlen volt csak?


2022. márc. 25. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mit lehet csinálni? Élvezed a helyzetet és ennyi.

Ha több éve ismered, valószínűleg úgy gondolja, hogy vagytok olyan viszonyban, hogy nem kell ügyelnie a formaságokra, ezért lehajol úgy is, ha a segge feléd áll. De ennyi. Szerintem.


Ha te nem így gondolod, kezdj el vele beszélgetni. Pár alkalom után a szexre is előkerülhet. Ekkor jobban megtudod, h mit gondol.

2022. márc. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak óvatosan.
2022. márc. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem várj még vele. Ha akar valamit akkor ennél tovább fog menni. Ha látja rajtad hogy megnézed akkor vagy olyan fejet vág hogy Jézusom mit akar ez a gyerek, vagy olyat hogy hmm bejövök neki...

Ha látja hogy benne lennél akkor majd lesz konkrétabb megmozdulása is.

2022. márc. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hümmögsz egyet, hogy érezze, tetszik neked a látvány. Aztán ő eldönti, mit kezd az infóval. De hogy ekkora balf..ék emberek legyenek a földön, hogy itt kérdezősködnek, ahelyett, hogy megoldanának egy egyszerű helyzetet maguktól...
2022. márc. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!