Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányoknál mennyire jellemző a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál mennyire jellemző a tudatos, alkalmi kaland? Lányok inkább tini kortokban, vagy később 30 vagy a felett kerestetek (akár párkapcsolat mellett) csak a testiségről szóló kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2022. márc. 27. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
szerintem a legjellemzőbb 16-25 között.
2022. márc. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1# saját tapasztalat, vagy vélemény a látottak alapján?
2022. márc. 27. 22:07
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Saját tapasztalat sok lány megdugása alapján. :D
2022. márc. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok és 17től kezdtem el alkalmikat keresni, mert másra nem volt időm/energiám a sok tanulás mellett
2022. márc. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi de nők véleménye ebben autentikusabb lenne ;) ettől függetlenül köszönöm a választ.
2022. márc. 27. 22:10
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#5

Egy nő tapasztalata miért relevánsabb mint valaki tapasztalata 30 ilyen nővel? Bocs, ha nem választ kerestél, csak privátban zaklatnivaló csajokat. :D

2022. márc. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Tini korban.A 30 felettiről még nem tudok nyilatkozni.
2022. márc. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%

Én mindig azt mondtam, hogy nekem nem való a csak szex vagy barátság extrákkal, bár az utóbbi 1-2 évben néha kacérkodtam a gondolattal.

Aztán most, 28 évesen úgy alakult, hogy felvetettem egy srácnak, nyílván belement. Hiányzott a szex, de az összebújás része is. Mindez meg is volt, jó is volt. Olykor volt közös program, de én azt annyira nem szerettem volna, tartani akartam egy határt.

Viszont bármennyire is nem akartan és direkt olyan egyént választottam, akit sose tudnék elképzelni magam mellett személyiségéből adódóan, mégis elkezdtem érezni iránta, ahogy kezdtem közel engedni magamhoz. Számomra is meglepő volt, ugyanis nehezen kezdek el érezni férfiak iránt (jó, nem is szexelek velük). Ő ezt nem tudta. Vége is lett azóta (barátnője lett közben) és szar érzés is volt utána.


Gondoltam arra is, hogy exxel, akivel jó volt a szex lehetne, de inkább nem kockáztatom meg ismét, hiába nem érzek iránta semmit és anno is a kémia volt inkább részemről erős, mintsem az érzelmi alap. Pedig a szex már nagyon hiányzik. De ez van, nekem nem való csak a normális kapcsolat.

2022. márc. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8

Ha valakivel rendszeresen orgazmust élsz át akkor ott bizony jönnek egy idő után az érzések.

Boldogság hormonok szabadulnak fel amitől elkezdesz kötődni.

[link]

2023. febr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!