Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácoknak valóban gáz, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácoknak valóban gáz, ha ilyet kell használni?

Figyelt kérdés
Srácoknak valóban rosszul esik, ha a csaj megkéri őket, hogy inkább vibrátort használjanak mint a farkukat?
2022. márc. 28. 10:57
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
42 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem éreztem gáznak. F
2022. márc. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez gáz, és megalázó. Fiam, hagyd azt a csajt
2022. márc. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Izgi tud ez is lenni

F

2022. márc. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha dugás után kell ahhoz, hogy a csaj is elmenjen, akkor nem gáz. Ha dugás helyett, akkor viszont gáz.
2022. márc. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%

Játékaim nekem is vannak, de nem egy egészséges kapcsolatba valóak.

Anno szingli időkre vagy ha valamelyikünknek el kell utazni, akkor használjuk. (ő is)


Az évek alatt 1-2x pluszba előkerültek előjátékkor, de annyi.


Ha viszont sűrün előkerül ott gond van. A szerszám vagy/és a nő lábközti méreteivel.

Vagy a nő nem tudja már élvezni a természetes élvezeteket.

Akkor viszont elvonókúra a játékaitól s fedezze fel újra azt, amit a természet ad.


Azt hiszem minden opciót leírtam.


(Nem kell privát üzenet stb, főleg nem balázstól ismét!)

2022. márc. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi is használtuk már szex közben a vibrátorom, csikló izgatásra vagy nyalás közben, de sose a farok helyett.
2022. márc. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szubmisszív pasiként, azt teszem amit kérnek tőlem.
2022. márc. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én szeretem. Számomra még izgatóbb és nincs ezzel semmi gond, ha én is elmegyek valahogy.
2022. márc. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mi aktívan használunk segédeszközöket és nem sértődik meg, ha néha kívánja, hogy ilyennel elégítsem ki, attól még szex a végén mindig van.
2022. márc. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az gáz ha a fickó egy öntelt, önbizalom-hiányos avagy a szexuális játékokra, változatosságokra nem nyitott figura aki ebből hiúsági kérdést csinál. Tud a pélód 50 Hz-n rezegni? Akkor van gond, ha nem vibrátort akarnak hanem másik farkat - téged meg az ajtón kívül tudni 😅
2022. márc. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!