Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik ti mi a fenéjért küldtök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti mi a fenéjért küldtök ismeretlen nőknek képet a farkatakról illetlenül?

Figyelt kérdés
Fel nem fogom mire gondoltok ilyenkor. Itt is, facebookon is minek kell illentlenül képet küldeni ilyen torz krumpli farkakról? Sokszor ráadásul még kiskorúaknak is. Mit vàrtok erről, hogy majd azt írják ohh ezaz micsoda túrós virsli ahh rácuppannék?
2022. márc. 28. 23:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%
És erre most hány perverz fsz fogja kiverni
2022. márc. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
2022 van, minden ennyire elb4szott. Talán figyelemhiányosak, nincs ki szeresse őket, ami ilyen viselkedéssel érthető is.
2022. márc. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
32%

Én nem küldök csak ha nagyon megdolgozik érte a csaj. Két év alatt csak egyszer küldtem, akkor is videót és kifejezetten a csaj kérésére.

Ez van én nem adom magam könnyen.

2022. márc. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Dzsoki ***** válasza:
22%
Vélhetően,hogy ne legyen"zsákmamacska". Kéretlenűl,pláne kiskorúnak,szexuális zaklatás. Szerintem. Csak találgatni tudok,de nem hinném,hogy tévednék. Személy szerint,nincs ilyen gondom,ugyanis,telefonálásra való telefonom van.
2022. márc. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%
Nem küldök, soha nem is küldtem...
2022. márc. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
69%
fenéjért
2022. márc. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
62%
Mert fejben, szexuális kultúrában még a 13 évesek szintjén rekedtek. Önbizalomhiányos, szorongó, szexuálisan tapasztalatlan figurák. Idővel vagy benő a fejük lágya és rájönnek hogy aki a farokképét küldi azt pont annak is nézik (egy nettó f.sznak az illetőt), vagy ha mentális problémák állnak fent az illetőnél akkor az idők végezetéig szorgalmasan küldözgetni fogják a net anonimitása mögé bújva a pélóképeiket.
2022. márc. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
56%

Elarulok egy titkot. Csak olyasmit csinalnak sokan, amire van kereslet. Kb. 5-6 evvel ezelottig en sem ertettem a farokkepeket. Aztan megdobbenve tapasztaltam randiappokon, hogy van csaj aki kifejezetten keri, van aki visszafogottabban. Tényleg. Lehet hogy ezek a kuldozgetok is futottak ilyen csajba es tévesen azt vonják le, hogy akkor ez bejön mindenkinél.


F

2022. márc. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Dzsoki ***** válasza:
66%
A 8-nak igaza lehet. Csakhogy viszonossági alapon,a nő a puncijáról,a melléről vagy mindkettőről küld képet? Vagy egyirányú utca? Csak farok kép küldés van? Továbbá,mi van az egyén önrendelkezési jogával? Hol használhatja a nő a farok képet? Milyen beleegyezéshez között stb?
2022. márc. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
#9 Kuldenek ők is fotót bizony, valaki előbb mint ahogy kapja a dickpicet
2022. márc. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!