Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy prostinál mennyire nagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy prostinál mennyire nagy a fertőzésveszély, ha rendesen védekeztek?

Figyelt kérdés

Még a húszas éveim első felében vagyok, de elgondolkodtam, hogy meg kéne látogatni egy lányt a rosszlanyok.hu-ról. Nem voltam még ilyen helyen és nem is igazán terveznék egy-két alkalomnál többször menni. (Anyagi okok miatt is.) De lehet kipróbálnám. Nem vagyok szűz, de csak pár alkalommal szexeltem, amik egyéjszakásak voltak. Barátnőm nem volt még, de azt nem szeretném, hogy ha úgy döntök, hogy most ezt kipróbálom, az bármilyen negatív hatással is legyen arra, hogy később akár komoly kapcsolatot is ki tudjak alakítani.

Nyilvánvalóan gumit használnék, orálnál is. Csók nem lenne. Azonban hallottam a hpv vírusról, amit bőrön keresztül, érintkezés útján is el lehet kapni. Erre nagy esély van? Úgy összességében, mit mondanátok a betegségek elkapási esélyeiről egy ilyen helyzetben? Nincsenek erre valami statisztikák, amik összehasonlítanak egy ilyen kontaktust, mondjuk egy hétköznapibb szexel?

Ja és még néhány gondolatot leírhatnátok, hogy azok az emberek, akik elítélnek ilyesmit (azt, hogy valaki igénybe vesz egy ilyen szolgáltatást), azok milyen meggondolások mellett teszik ezt.



2022. márc. 29. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasznalj gumit es nem lesz gond
2022. márc. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
A gumi is kiszakadhat.
2022. márc. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Azt HPV típust ami "bőrön át terjed" elkaphatod simán az uszodában is, vagy bárhol, akár a busz kapaszkodójáról is (megfogod, megvakarod magad és ha seb van a bőrfelületen már be is jutott egy "csinos" kis HPV szemölccsel jutalmazva). Használj gumit és nem lesz gond. Csók amúgy sincs a prostinál, vagy ha igen akkor extra felárért.
2022. márc. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Manapság semmivel nem nagyobb mint bármelyik random lánnyal egy kaland során.
2022. márc. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Óvszeres védekezés mellett nagyon-nagyon kicsi a fertőzés esélye.


Amúgy HPV vírusból van több mint 170 féle, ebből 16 számít magas kockázatúnak. A magas kockázatúak ellen tudsz venni védőoltást, amit háziorvos kérésre bead. Amúgy 5-ből 4 ember HPV-fertőzött, lehet, hogy már rég te is, csak nem is tudsz róla.

2022. márc. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

Nincs azért olyan nagy tapasztalatom, de a lakásos prostik patika tisztaságúak voltak. Valaki még mellém is beállt a zuhanyzóba, nehogy elkummantsam a szerszám mosását.

Akinél a gumi alap, ott nagy baj nem lehet.

2022. márc. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!