Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen erzes volt mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen erzes volt mikor eloszor leszoptak ? Olyan amire szamitottal? Lany oldalrol is kivancsi lennek a valaszra milyen volt eloszor csinalni.

Figyelt kérdés
2022. márc. 30. 22:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyatosan jó, meglepő melegség árasztott el.
2022. márc. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kellemetlen. De később is.. Lehet velem van a gond, de én még sose élveztem tartósan.

F

2022. márc. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Istenien jó volt, jobb sokkal mint a punci. És ami meglepő, annak ellenére, hogy nagyon jó érzés, mégis tovább bírom mint a punciban.
2022. márc. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%
Nevessetek ki ha akartok, de nekem az járt a fejemben, hogy ez megalázó lehet a lánynak. Ezért nem is tudtam élvezni igazán.
2022. márc. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

4es

Gondolj arra amikor te nyalod a puncust. Az sem megalázó. neki is meg neked is isteni.

2022. márc. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó volt, és azóta is az, az orált és a kézimunkát én sokkal jobban szeretem és élvezem a sima szexnél.
2022. márc. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

5-ös

Persze hogy szeretem, de az első alkalommal én még erre nem gondoltam, mert nem is csináltam akkor még senkinek.

2022. márc. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

En is jobban szeretem ha szopnak. Sajnos az utolso bnom azt szerettem ha a puncijaban megyek el.

Kar hogy nekem nem az adta a legnagyobb kielegulest.

2022. márc. 30. 23:26
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Női oldalról nekem is és a barátomnak is az első alkalmunk volt, de szerintem maximálisan teljesítettem, hihetetlenül élvezte mégha nem is bírta sokáig és kifejezetten kielégítő volt számomra is csinálni. Azóta nekem kihagyhatatlan része a napnak
2022. márc. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fura volt. Az első partneremnek nagyon vastag farka volt, vagyis akkor annak találtam. 2 centitől már fulladoztam😥 De utána bele jöttem. Nem volt túl pozitív élmény, de azt sem mondom hogy negatív volt. Bő nyállal tudtam rendesen leszopni, nem tartogatni a számban. Kicsit kellemetlenül éreztem magam közben, féltem hogy bénának talál majd.


A végén megnyugtatott hogy ne aggódjak, ő nagyon is élvezte. Rá 4 hónapra ugyan ő vette el a szüzességem is.


Most már semmi szexuális tevékenység nincs köztünk, de azóta is jó barátok vagyunk.

Néha vissza emlékezünk, és mondja hogy egy pillanatig sem bánta meg

23N

2022. márc. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!