Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek mi a velemenye a "barats...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a velemenye a "baratsag extrakkal" fele kapcsolatokrol?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 1. 00:31
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
14%

Hozzászólva pluszban a felmerülő konfliktushoz:


Ösztönlények hobbija, mert azt sugallja, hogy annyira nem bírsz uralkodni magadon, hogy a barátság szentségét is sutba dobod egy pillanatnyi kielégülésért. Sokunknak pedig a barátság magasabbrendű kötelék, mint a család/párkapcsolat/szeretői viszony. Az ilyen tettek pedig elinflálják a barátságot, mert ahogy megköttetik, nem a barátod lesz az első, hanem a saját kielégülésed. Nem mellesleg onnantól kezdve gesztusok szintjén sem “csak úgy átmész a szabadnapodon a Janinak segíteni gumit cserélni”, hanem a másik testét kvázi használod.

2022. ápr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
74%
#20: Mondjuk, te kezdted a fikazast az osztonlenyes szoveggel, most meg tetozted. A baratsag extraknal dologbol meg kihagytad a baratsag reszt. Teljesen logikatlan az egesz ervelesed, mert pl. attol nem lesz rosszabb valaki, hogy epp nem akar kotottseget, de szeret valamit csinalni.
2022. ápr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 StevenUp ***** válasza:
38%

ma 13:54


Másodszor mondom, véleményt kértek én nekem meg ez a véleményem.

Illetve, égne a pofámról a bőr ha a barátaimat ennyire tartanám hogy mikor rajtam van a viszketés akkor megdugom. Az hogy összejársz valakivel szexelni az nem barátság, ha valakit barátomnak tartok azzal nem járok össze szexelni. Ez a "barátságextrákkal" csupán egy szofisztikált elnevezése, amire azért volt szükség, hogy az agyatlan ösztönlényeknek az a megmaradt minimális lelkiismerete se zajongjon miközben egymást húzzák karóba, felelősség és kötöttség nélkül.


Ha magadra vetted amit mondtam, hiszen ezért okádsz rám epét, az azt jelenti hogy a szíved mélyen igazat adsz nekem, és azt is jelenti hogy te sem vagy különb ezeknél... Vagy nem szeretnél külömb lenni, csak nincs lehetőséged, mert balek vagy

2022. ápr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

#23: A velemenyeddel nem lenne baj, ha nem alaznak kozben masokat es nem probalnad magad moralisan feljebb tenni. Azzal, hogy lathatoan nem vagy kepben a baratsag extrakkal dologgal es igy csinalod ezt, igazabol pont az ellenkezo hatast erted el.


Tovabbra is kihagytad a kepletbol a baratsag szot. Baratsag extrakkal kapcsolatban nem a pillanatnyi kielegulesrol szol csak a dolog. Van am utana igeny szerint osszebujas is es mindket fel elvezi. Ettol meg a varatsag is pontosan ugyanugy megmarad. A baratsag extrakkal nem csak szexkapcsolat. A szexkapcsolat meg nem feltetlenul baratsag extrakkal. Teljes fogalomzavarral tolod itt a dolgokat. (Hozzateszem: Ha a sima szexkapcsolatokat is igy lenezed, az is pontosan ugyanugy nevetseges es amellett sem sikerult meg egy ervet sem felhoznod.)


Es nem, attol, hogy megcafollak, nem adok neked igazat. Veled ellentetben ervelek is am... :D Es miert lennek balek? Mert neked nem szimpatikus a velemenyem? Ettol csak egy egoista es tajekozatlan, egyszeru leny maradsz. Nagyon feljebb akarod magad teperni, de ez nem megy. Nem lesz attol valaki jobb vagy rosszabb, mert csinalja vagy nem csinalja ezt a dolgot.

2022. ápr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 StevenUp ***** válasza:

ma 15:54


Egyértelmű hogy én vagyok a tudatlan és tájékozatlan, mert egy eldöntendő kérdésre választ adtam.

Mivel ennyire erőlteted hogy

"DE HÁT EZ BARÁTSÀÀÀG" így ismét csak ismételni tudom magam, mint egy jóféle gyp-s gyerek esetében.

Az nem barátság hogy felelősség nélkül dugnak. Az hogy "nincs kedvem hűségesnek lenni és kötődni valakihez, szóval dugjunk ha már beszélünk" ez nem barátság.

A barátság is egyfajta kötődés és felelősség a barátaink iránt.

Lényegében a valós barátságot pont az választja el a kapcsolattól, hogy mindenféle szexuális közös tevékenység nélkül is úgy érzed magad a másik partner mellet mint egy családtag, vagy egy jól működő kapcsolat.

Ezért nem fér össze a kettő.

Amit annyira eröltetsz hogy "de hát összebújás" meg minden k*vaanyja, az a párkapcsolat ismérve, csupán kivettétek belőle a hűséget és azt hogy egy kapcsolattal bizony kell törődni, tehát a felelősséget is.

Tehát a dugópajti, vagy szexkapcsolat, vagy nevezd baratságextrákkal az egyenlő a párkapcsolattal mínusz felelősség, mínusz hűség, mínusz bármi ami értékessé teheti az együtlétet... Tehát szimplán ösztönös dugóreflex... Tehát ez ösztönlények hobbija. Mert normális ember tesz a egy kapcsolatért és nem az igénytelen, ámde valóban könnyebb utat választja.

2022. ápr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Van aki érti a kifejezést, és helyén tudja kezelni, illetve van aki nem.
2022. ápr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
3%
Aki képes szerelem nélkül szexelni, az annyit is ér.
2022. ápr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
44%
nekem nem jön be annyira általában azért alakul ki ilyen mert az egyik fél nem akar elköteleződni a másik pedig kapcsolatot akar vele és ezért megy bele vannak jó pillanatai de nincs jó végkimenetele persze vannak kivételek
2022. ápr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim válasza:
36%
Valaki vázolná, hogy az mit takar?
2022. ápr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
83%
Nekem volt ilyen, nagyon jó volt.
2022. ápr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!