Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ez mennyire élvezitek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevin_Wendell_Crumb kérdése:

Lányok! Ez mennyire élvezitek? Valóban izgat benneteket?

Figyelt kérdés

A menyasszonyom egyik nap azt mondta, szeretné, hogy amikor haza érek, csak oda megyek hozzá, ahol éppen van, valamihez neki döntöm / nyomom, lehúzom a bugyiját, megdugom, ahogy nekem jól esik, bele ill. rá élvezek, boxer felhúz és ott hagyom ... Megkérdeztem, hogy oké, én benne vagyok, de veled ne is foglalkozzak? Azt mondja, hogy nem .. gyere oda és csak használj, majd hagyj ott! :) :)


Holnap lesz ennek a napja ... :) Rohadtul örülök ennek a felkérésnek, de érdekel, hogy más nők mit mondanak erre ?!

Tényleg izgató egy ilyen szitu számotokra ?


Köszönöm az értelmes válaszokat


F/34



2022. ápr. 3. 15:23
A kérdező szavazást indított:
Nekem nem jön be ... kell az előjáték, meghittség, romatika! No és ha ő is, akkor én is el akarok élvezni!
Nem mindig, de ritkán Igen is jól esik az ilyen, és kell is a változatosság!
Kimondottan igénylem, h legalább 2 hetente legyen ilyen vagy ehez hasonló! Szeretem, ha csak úgy szó nélkül megdugnak vagy orálra ,,kényszerítenek" :)
Iszonyat perverz vagyok, én nem szeretem a lágy langyos víz szexet! Azt akarom, hogy használjanak, csináljanak teljesen szét! :P :)
39 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a legtöbb nőnek tetszik az ilyen. L
2022. ápr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nyilván ez beállítottság kérdése! Van akinek bejön, van akinek nem ...

Én azokat kérdezem, akiknek bejön, hogy valóban annyira izgató ez számukra? És legfőképp az érdekel, hogy miért? Mi izgatja őket ebben a szituban ? :)

2022. ápr. 3. 15:34
 3/12 StevenUp ***** válasza:
73%

Szerintem jobb lenne a hatás ha nem előre megbeszélve történne a dolog.

A spontán szexnek z veszi el az élét ha számítanak rá

2022. ápr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Elég fura ha a menyasszonyod erre kért akkor itt miért érdekel idegen nők igényei. Hát dugd meg az asszonyodat rendesen és kész. Aztán kérdezd meg tőle milyen volt. Gondolom az ő válasza fontosabb mint egy anonim emberé aki lehet nő/férfi.
2022. ápr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4# Mi ebben a fura? Mondjuk az írásodból magas szintű konzervativitás árad belőled ... Sztem nem vagyok azzal egyedül, hogy szokásom kérdezni ... és sztem azzal sem vok egyedül, hogy a menyasszyonyom véleményén kívül, szívesen hallgatok más elbeszéléseket is!

Mind emelllett az ő válasza nyilván az érdekes, fontos .. de ettől más nők véleménye is érdekel!

2022. ápr. 3. 16:11
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Fogalmam nincs róla, hogy mi jó lehet ebben. N
2022. ápr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
Eléggé alacsony lehet az önbecsülése.
2022. ápr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Ez a gyere és használj, aztán még megkérem hogy hagyj is ott... elég furán hangzik. Persze a spontán vad szex nagyon is jó tud lenni, de ha aktus alatt nem sikerülne elélveznem engem a férjem minimum utána alaposan ki is nyalna. Vagy még aznap "kárpótolna". Jól hangzik a szitu, de feltüzelve maradni utána az cseppet sem.
2022. ápr. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Pacsi 8as. Engem se hagyna parlagon a párom, egyszerűen ilyen típus, imádom is érte. Szenvedély, kölcsönös élvezet, odaadás. Ha ezek megvannak akkor simán benne vagyok a szerepjátékokban.
2022. ápr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
+ ez a veled ne foglalkozzak kérdés is furcsa. Hát az aktus alatt ott lesz a csaj is, ergo vele is történik valami jó (remélhetőleg). Persze ha beteszi a csávó löki 2 percig se és lő akkor nyilván az lepkefing lesz.
2022. ápr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!