Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet feldolgozni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni, hogy a férfiak nagy részének a nagyobb mellek tetszenek jobban? De azok is kb csak akkor ha nem lógnak.

Figyelt kérdés

2022. ápr. 6. 07:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
mit kell ezen feldolgozni?
2022. ápr. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem pont hogy tobben, jobban szeretik a pici formas melleket.
2022. ápr. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyat, akinek a kicsik tetszenek. Mint mondjuk en
2022. ápr. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%
Pont úgy ahogy a férfiaknak fel kell fogni hogy a farkuk méretétől nem függ semmi!
2022. ápr. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
Nekem a formás fenék fontosabb.
2022. ápr. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nem tetszik a nagy mell. inkább az átlagos méret és a pici cici meg a nagyon pici...
2022. ápr. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
A tipikus esete annak, amikor valaki képes kérdezve hazudni...
2022. ápr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%
Nagy mellűként mondom, hogy a pasik nagyon nagy része igenis a kis melleket szeretik.
2022. ápr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
80%
Én ínyenc vagyok, szeretem a nagyot is, szeretem a kicsit is, szeretem a feszest is, szeretem ha kicsit lóg is, soroljam még?
2022. ápr. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%

Valóban, de a férfiak nagy részének meg a vékony, fitt, feszes testű nők tetszenek, akiknek általában nincs nagy mellük. Mivel olyan kevés a nagymellű vékony nő, hogy nem jut mindenkinek, ezért a férfiaknak választani kell, és tapasztalataim szerint többen választják a vékony, kismellű nőket, mint a ducibb, de nagymellűeket.

Egyedül a duci, de mégis kismellű nők járnak igazán szarul, de belőlük meg kb. annyira kevés van, mint vékony nagymellűből.

2022. ápr. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!