Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/hölgyek: Tényleg van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/hölgyek: Tényleg van egy szokatlan, vagy idegen érzés bennetek, ha egy pasi ki szeretne nyalni?

Figyelt kérdés

Idáig minden lány örömmel fogadta, hogy imádok odalent ténykedni, pár napja viszont egy olyan lánnyal voltam, aki túlságosan félénk volt a puncijával kapcsolatban, és elmondta hogy neki nagyon szokatlan, ha egy pasi közelről szeretné nézni, nem tudja éppen milyen illata lehet ott, nagyon távol van a pasi és személytelennek érzi, stb.: Mondtam neki, hogy nyugodtan engedjen el minden félelmet ezzel kapcsolatban, akármilyen formája/illata/íze van (épp nem menstruált, szóval még ez se lehetett ok), én ugyanúgy szeretem csinálni


Sajnos azt mondta hogy még nem tud annyira ellazulni hogy megengedje bárkinek, ezért maradtunk egy kis rendes szexnél, átölelkezve, közel egymáshoz



Ti hogyan élitek/éltétek meg az első pár alkalmat, amikor pasi felajánlotta nektek? Milyen érzés volt odalent, és milyen gondolataitok voltak közben?


Köszönöm!



2022. ápr. 10. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megszoktam,nem ajánlani kell,hanem csinálja,mondjuk én hosszú kapcsolatban vagyok,más partnernél fura lenne az első pár alkalom.
2022. ápr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egy ideje párkapcsolatban élek, a mostani párom nyalt ki először, pedig előtte több pasival is voltam, de egyiktől se mertem kérni, ők meg nem csinálták maguktól.

A mai napig vannak alkalmak, amikor feszélyezve érzem magam emiatt, és sokszor nem is tudok kellően ellazulni. Szerintem a férfiak többsége nem nagyon szereti csinálni, ha méhis, akkor i kább kényszerből vagy azért, mert ezzel élvezetet okoz a párjának, így megteszik. Nekem ez viszont rosszul esik, meg nem tudhatom, mikor mennyire undorító odalenn a szag, íz vag mennyire nem vonzó , ha pl. borostás... és ez számomra nem megnyugtató.

2022. ápr. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy ápolt vagyok, és a külalakommal is elégedett vagyok. Tehát magabiztos vagyok a témában, sose okozott ez gondot. Nekem nagyon fontos a jó nyalás, szóval általában én csak azon aggódok, hogy ne bénázzon, mert az lehangoló. Nem ajánlotta fel soha senki, hanem elkezdte csinálni. Semmi extra gondolatom nem volt, csak élveztem (ha jól csinálta).
2022. ápr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy vagyok mint ő, bár én alapból sem szeretem/engedem. Olyankor engedtem sok unszolásra, amikor egy nyalásmániás férfivel voltam (2-3 ilyen férfi volt eddig)

Állítólag mindegyikük profi volt ebben és mindegyik nő gyorsan elélvezett a nyalásuktól de nekem még csak jó érzés sem volt..kicsit sem. Tök mindegy meddig csinálták és hányféleképpen :/


(a hitetlenkedést megelőzve nekem is volt már dolgom 1 olyan férfivel, aki nem szerette a szopást, nem engedte)


;)

2022. ápr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4: Meg fogsz lepődni, de én is azon ritka férfiak közé tartozom, akiket nem hoz lázba, ha szopnak 😄


Tetszeni tetszik, de eddig egy lány se csinálta úgy, ahogyan szerettem volna: szóval megértem ha egy nő nem szereti az orált, kísérletezni jó (főleg ha össze is jön), de a szex sokkal jobb 😁

2022. ápr. 10. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!