Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Le meritek ide írni egy rossz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le meritek ide írni egy rossz tulajdonságotokat, ami szex-szel kapcsolatos? A nemeteket is írjátok oda, meg a korotokat.

Figyelt kérdés
Kíváncsi leszek, hogy mennyi nő lesz a válaszolók közt.
2022. ápr. 12. 09:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%

Elsőre hamar elélvezek, másodjára meg már nem tudok. (Bár az utóbbit pozitívan szokták megélni)

F

2022. ápr. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos nem vagyok nő :D

Szub vagyok és nem tudok keményen dugni egy nőt, mivel egy idő után megfájdulnak a golyóim.

24f

2022. ápr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
39%
Le,de nem teszem,mert ha leírom,ami szerintem rossz,akkor kapok 40 privátot azoktól,akik szerint viszont pont ez a jó :)))
2022. ápr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%

Nem mindig áll fel rendesen, olyan 10/3 alkalommal nem tudok teljesen merev lenni…


Alapvetően is 5-6 perc alatt megyek el, de néha csak 30 másodpercig bírom.


Nem annyira jó a ritmusérzékem.


Ha több esélyt kapnék, akkor az első dolgot leszámítva mindenben tudnék fejlődni.

2022. ápr. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
58%
Ja 23/f
2022. ápr. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%

Ha a pasi hamar elélvez és utána még tudná folytatni nekem már nincs "kedvem" mert elmúlik utána a varázs.

Mivel hátrahajló a méhem emiatt sok póz nálam nem működik mert fájdalmas, ha túl nagy a méret és mélyre megy akkor szintén.

Nem nedvesedem túl hamar.

2022. ápr. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
50%

A legtöbb pasi számára nem vagyok normális a szexben.

Szeretem ha a pasi jól kinyalatja a fenekét, aztán jó mélytorkosan taknyosra szopat, teleélvezi a szám, arcom, aztán lepisil, és kezdi előről. És ezek nekem sokkal fontosabbak mint pl a dugás. Ha meg mások előtt csinál velem ilyeneket még jobban felizgulok. A legtöbb pasinak ez nem tetszik.

2022. ápr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
35%

(7es rossz tulajdonságokat kérdeztek nem jót 😀)

Túl nagy az igényem a szexre napi 3-6 aklakom, sokáig tart mire elmegyek ritkán van olyan is, hogy nem tudok. 32F

2022. ápr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%
#7.-nek az a rosszabb tulajdonsága, hogy férfi.
2022. ápr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
56%

Túlságosan színes és vad a fantáziám. Viszonylag hamar megunom (2-4 hónap) egy párkapcsolatban ha csak normál szex van, és egy idő után kezd kifejezetten idegesíteni, ha nincs valami kis izgalom vagy újdonság.

Persze ez is lehetne előny, viszont sajnos eddig csak olyanokat fogtam ki akiknél ez hátrány volt...

31F

2022. ápr. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!